رویدادهای هتل

هتل پارسیان آزادی تهران موفق به دریافت جایزه جهانی سفر تحت عنوان World Travel Awards در سال ۲۰۱۸ در میان هتل‌های ایران شد.
تاریخ درج خبر: ١١:٢٤ - دوشنبه ٧ خرداد ١٣٩٧

اکران خصوصی فیلم چهارراه استانبول در سالن زرین هتل پارسیان آزادی با حضور عوامل فیلم، بازیگران و چهره های مطرح، بیست و پنجم اردیبهشت برگزار شد.
تاریخ درج خبر: ١٩:٥٠ - پنج شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٧

لودویکو اینائودی ( Ludovico Einaudi ) آهنگساز و پیانیست مطرح ایتالیایی به همراه گروه خود در هتل پارسیان آزادی اقامت گزید و هتل همچنان میزبان بزرگان موسیقی جهان خواهد بود.
تاریخ درج خبر: ١٥:٠٢ - چهارشنبه ٥ ارديبهشت ١٣٩٧

دومین جشنواره از سلسله جشنواره های غذایی ملل در سالن زرین هتل پارسیان آزادی افتتاح گردید.
تاریخ درج خبر: ١٠:٢٣ - چهارشنبه ٤ بهمن ١٣٩٦

اطلاع‌نگاشت جامع الگوی پیشرفت و آبادانی منطقه قلعه گنج مجموعه اقدامات بنیاد علوی بازوی محرومیت زدائی بنیاد مستضعفان تا انتهای شهريور ماه سال ٩٦
تاریخ درج خبر: ٠٩:٤٧ - شنبه ٣٠ دی ١٣٩٦

هشتمین حراج تهران با ارائه 120 اثر 22 دی ماه 1396 همانند دوره های پیشین ، شکوهمند و خیره کننده در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.استقبال از هشتمین دوره به حدی بود که نزدیک به 1000 نفر در سالن زرین گردهم آمده بودند و فضایی برای ایستادن و تماشا باقی نمانده بود.
تاریخ درج خبر: ١٩:٤٥ - يکشنبه ٢٤ دی ١٣٩٦

چهاردهمین دوره اجلاس مجمع مقامات مالیاتی کشورهای اسلامی در ایران و در سالن زرین هتل پارسیان آزادی برگزار گردید.
تاریخ درج خبر: ١١:٢٥ - دوشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٦

سی ویکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی به مدت سه روز با اقامت۵۰۰ مهمان داخلی و خارجی در هتل پارسیان آزادی تهران همراه بود.93کشور میهمان این کنفرانس بودند که برخی از میهمانان روز دوشنبه یعنی یک روز قبل از افتتاحیه در هتل حاضر شده بودند.
تاریخ درج خبر: ١٣:٢٧ - شنبه ١٨ آذر ١٣٩٦

به گزارش روابط عمومی هتل پارسیان آزادی ، این مراسم با حضورجناب آقای محمد جواد ظریف ، وزیر امور خارجه برگزار شد. چیدمان این برنامه با یک میز هد منحصر به فرد برای نخستین بار به این شکل در سالن زرین بنا به ضرورت برنامه انجام شده بود که سپاس برگزارکنندگان مراسم را به دنبال داشت.
تاریخ درج خبر: ١٣:٤٩ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦

"می‌هایلی وارگا" وزیر اقتصاد مجارستان در دیداری که در هتل پارسیان آزادی برگزار شد، گفت: ایران به دلیل تاریخ باستانی و هنر باسابقه همواره مد نظر مجارستان بوده و ما افتخار می‌کنیم که امروز در این کشور حضور داریم.
تاریخ درج خبر: ١٣:٢١ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦

<< صفحه قبلی2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 صفحه بعدی >>