رویدادهای هتل

دکتر «جمیل جبق» وزیر بهداشت لبنان پس از بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی مشهد مقدس و دیدار با استاندار خراسان رضوی و امضای تفاهم نامه همکاری با دانشگاه علوم پزشکی مشهد، وارد هتل پارسیان آزادی شد.
تاریخ درج خبر: ١٩:٤٧ - سه شنبه ١٥ مرداد ١٣٩٨

وزیر امور خارجه عمان با استقبال رسمی و اهدای گل و خوش آمدگویی وارد هتل پارسیان آزادی شد.یوسف بن علوی، به‌منظور دیدار و گفت‌وگو با محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه و دیگر مقامات کشورمان و رایزنی و تبادل‌نظر در خصوص روابط دوجانبه و مسائل منطقه‌ای، جمعه شب، وارد هتل پارسیان آزادی شد.
تاریخ درج خبر: ١٢:٤٣ - يکشنبه ٦ مرداد ١٣٩٨

دوره توجیهی و دانش افزایی پیش فصل داوران و کمک داوران لیگ برتر فوتبال به مدرسی محمدصالح سوبخیدین با حضور رئیس فدراسیون در سالن زرین هتل آزادی برگزار شد.در این دوره هادی ذزفولی،محمدفنایی،حسین خوشخوان،مرتضی درودیان،علی خسروی،علیرضافغانی،هدایت مبینی وبسیاری دیگراز پیشکسوتان داوری کشور حضور داشتند.
تاریخ درج خبر: ١٢:٢٥ - يکشنبه ٦ مرداد ١٣٩٨

«احمد ریاض طالب» وزیر ورزش و جوانان عراق و هیات همراهش چهارشنبه وارد هتل پارسیان آزادی شدند. این وزیرعراقی در سالن الماس هتل با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان ایران دیدار کرد و در ضیافت شامی که به صورت ویژه برای ایشان تدارک دیده شده بود به گفتگو پرداختند.
تاریخ درج خبر: ١٢:٠٨ - يکشنبه ٦ مرداد ١٣٩٨

هواپیمایی ترکیه در مراسمی باشکوه با حضور دفاترخدمات مسافرتی و فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی و فعالان گردشگری ترکیه، شهر کایسری را به عنوان مقصد جدید گردشگری خود معرفی کرد.
تاریخ درج خبر: ١٠:٣٧ - پنج شنبه ٢٧ تير ١٣٩٨

اینبار سخنران سالن برلیان، کریس ارنولد بود. کریس ارنولد یکی از مهمترین استادان بازاریابی اخلاقی و رهبر گروه ارکستر تبلیغات خلاق در انگلستان است.او نویسنده ی کتاب بازاریابی اخلاقی و مصرف کننده جدیدنیز هست.
تاریخ درج خبر: ١٤:٢٥ - شنبه ٢٢ تير ١٣٩٨

یازدهمین حراج تهران که به هنر کلاسیک و مدرن ایران اختصاص داشت جمعه ۱۴ تیرماه در هتل پارسیان آزادی به کارخودپایان داد. آثار حاضر در حراج چهارشنبه و پنجشنبه ۱۲ و ۱۳ تیرماه به نمایش گذاشته شده بودند و سیدعباس صالحی (وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی) به همراه مسئولان هنرهای تجسمی از این نمایشگاه بازدید کرده بودند.
تاریخ درج خبر: ١٤:٤٦ - شنبه ١٥ تير ١٣٩٨

ضیافت شام اتاق بازرگانی ایران و برزیل در سالن زرین هتل پارسیان آزادی برگزارشد. به گزارش روابط عمومی هتل اهمیت این ضیافت شام با حضور سفیر برزیل، "رودریگو دی آزردو سانتوس" و نمایندگان نهادها و بازرگانان فعال و برجسته دو چندان شده است.
تاریخ درج خبر: ١١:٣٠ - پنج شنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٨

وریس کوالسکی رئیس گروه دوستی پارلمانی بلاروس و هیئت همراه بامداد سه شنبه وارد هتل پارسیان آزادی شدند.این هیئت بلندپایه سیاسی برای دیدار با مقامات مجلس شورای اسلامی وارد ایران شده اند. این بلندپایگان در سوئیت های هتل پذیرایی شده و اتاقهایشان پیشاپیش به صورت VIP آماده شده بود.
تاریخ درج خبر: ١٧:٣٩ - پنج شنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٨

«هایکو ماس»وزیرخارجه آلمان وارد هتل پارسیان آزادی شد و با گل و خوش آمدگویی گرم مدیرعامل هتل مواجه گردید.جناب آقای پرویزی در این استقبال با اهدای گل ورود این مقام بلندپایه را به ایران تبریک گفت و برای وی اقامتی خوش آرزو کرد.
تاریخ درج خبر: ١٠:٣٦ - چهارشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٨

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>