رویدادهای هتل

گردهمایی اعضای اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان، امروز شانزدهم مهرماه با حضور رئیس اتاق و مدیرعامل و اعضای این اتاق در سالن زرین ، با حمایت و مشارکت هتل پارسیان آزادی برگزار گردید.
تاریخ درج خبر: ١٢:٠٨ - يکشنبه ٢١ مهر ١٣٩٨

ژوزف لمرتینگ جهانگرد آلمانی همراه با همسر و تراک بسیارهیجان انگیزشان چندین روز میهمان هتل پارسیان آزادی بودند. این جهانگردان جذاب از سمت چین و سپس با عبور از کشورهای آسیای میانه وارد ایران شده اند و پس از دیدن مشهد و اصفهان و شیراز به تهران آمده اند.
تاریخ درج خبر: ١٢:٥٤ - سه شنبه ٩ مهر ١٣٩٨

امشب هتل پارسیان آزادی میزبان مهمانان دیپلماتیک کشورهای مختلف به میزبانی سفارت صربستان بود.
تاریخ درج خبر: ١٣:٥٨ - شنبه ٦ مهر ١٣٩٨

جشن گرامیداشت پنجاه و دومین سالگرد تاسیس اتحادیه ملل جنوب شرق آسیا معروف به آسه آن (ASEAN) با حضور و سخنرانی وزیر امورخارجه جناب آقای دکتر محمد جواد ظریف و سفرای شش کشور مالزی، اندونزی، ویتنام، تایلند، برونئی، و فیلیپین در سالن زرین هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
تاریخ درج خبر: ٠٩:٢١ - پنج شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٨

این روزها هتل پارسیان آزادی میزبان تمامی تیمهای شرکت کننده در بیستمین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی آسیا است.این میزبانی شامل اقامت و پذیرایی صبحانه و نهار و شام ووعده های غذایی خاص پیش از مسابقه است که این هتل پنج ستاره با پیشینه ی پذیرایی از تیم ملی و مسابقات مختلف ورزشی به تجربه این توانایی ویژه دست یافته است.
تاریخ درج خبر: ١٤:٢٨ - دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٨

پروفسور نیلا فرید ملوک وزیربهداشت اندونزی و هیئت عالیرتبه با همراهی اکتاوینو علیمودین سفیر این کشور در ایران،هم اکنون وارد هتل پارسیان آزادی شدند و مورد استقبال قرار گرفتند.این سفر در حالی صورت می گیرد که ایران و اندونزی به تازگی برنامه عملیاتی همکاری‌های بهداشتی امضا کرده اند و به همکاریهای مستمر و دامنه دار در حوزه سلامت می اندیشند.
تاریخ درج خبر: ١٣:٥١ - دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٨

«ویجی چاتهیویل» معاون وزارت خارجه هند به مناسب برگزاری شانزدهمین نشست بین دو کشور که 15 و 16 سپتامبر (یکشنبه 24 و دوشنبه 25 شهریور) برگزار می‌شود وارد هتل پارسیان آزادی شد.این دومین شخصیت سیاسی در دو روز اخیراست که میهمان هتل شده است چرا که وزیر بهداشت اندونزی نیز دیروز وارد هتل شده بود.
تاریخ درج خبر: ١٣:٤٤ - دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٨

این روزها هتل پارسیان آزادی میزبان موتورسواران تور رالی پاریس-اصفهان است. تور رالی موتورسواری پاریس - اصفهان با هدف طبیعت‌گردی و بازدید از اماکن تاریخی و باستانی سفر خود را از پاریس آغاز کرده است. آنها از کشورهای فرانسه، سوئیس و انگلستان با موتورسیکلت هایی جذاب و مجهزبه ایران سفر کرده‌اند و درمرز بازرگان مورد استقبال رسمی قرار گرفتند.
تاریخ درج خبر: ١٦:٣٦ - سه شنبه ٥ شهريور ١٣٩٨

هتل پارسیان آزادی به عنوان تنها هتل کشور موفق به دریافت تندیس سلامت غذا از نخستین دوره جشنواره سلامت غذا شد و مدیر عامل هتل،جناب آقای پرویزی این نشان ارزشمند را از مدیران وزارت بهداشت دریافت کرد.
تاریخ درج خبر: ١٢:٢١ - سه شنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٨

هتل پارسیان آزادی روز ملی بولیوی را با حضور سفرا و نمایندگان کشورهای مختلف برگزارکرد.
تاریخ درج خبر: ١٨:٢٤ - يکشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٨

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>