رویدادهای هتل

هتل پارسیان آزادی چندسالی است که افتخار میزبانی از تیم ملی فوتبال را داشته است به گونه ای که نام هتل به عنوان محل گردهمایی اردوهای تیم مدام در تمام رسانه ها برده می شود اما دور جدید این اردو بسیار خوش یمن بوده و با برد برابر ازبکستان و کره جنوبی مصادف شده است.
تاریخ درج خبر: ١٧:٣٧ - يکشنبه ٩ آبان ١٣٩٥

یکی از حوزه های اصلی اقتصاد مقاومتی به عنوان رهیافت کشور برای تحقق اهداف اقتصادی تقویت تولید ملی است. از اینرو تقویت تولید ملی از جایگاه ویژه‌ای در تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور برخوردار است که لازمه آن به فعلیت رساندن ظرفیت‌های تولیدی است.
تاریخ درج خبر: ١٣:١٣ - يکشنبه ٢ آبان ١٣٩٥

مراسم زادروز جهان‌پهلوان تختی و روز ملی کشتی با حضور وزیر ورزش و جوانان، مدال‌آوران کشتی در المپیک ریو و پیشکسوتان کشتی در سالن زرین هتل پارسیان آزادی تهران با نظم و شکوه خاصی برگزار گردید.
تاریخ درج خبر: ٠١:٠١ - پنج شنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٥

اولین کارگاه آموزشی و گردهمایی علم و هنر آشپزی با حضور جمعی از متخصصین خوراک و نوشیدنی و اساتید بین المللی آشپزی در روزهای ۱۳ و ۱۴ شهریورماه درسالن زرین هتل آزادی تهران برگزار گردید.
تاریخ درج خبر: ٠٤:٢٠ - چهارشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٥

بنیاد مستضعفان و اتحادیه صنایع باواریا آلمان تفاهم نامه ای را برای توسعه همکاری ها و سرمایه گذاری های مشترک در زمینه های مختلف اقتصادی از جمله ارتباطات، صنایع غذایی، عملیات بانکی و انرژی های تجدید پذیر امضا کردند در حالیکه تمامی مذاکرات،جلسات و ضیافت های رسمی در هتل پارسیان آزادی برگزار گردید.
تاریخ درج خبر: ٠٣:٥٠ - چهارشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٥

مصاحبه اختصاصی با مدیر هتل پارسیان آزادی تهران
تاریخ درج خبر: ٠٣:٠٠ - سه شنبه ١٦ شهريور ١٣٩٥

خبرگزاری تابناک، ده هتل برتر ایران را معرفی نمود که در میان آنها ، هتل پارسیان آزادی تهران، به عنوان برترین و مجلل ترین هتل ایران، رتبه اول را کسب نمود.
تاریخ درج خبر: ٠٠:١٨ - پنج شنبه ١١ شهريور ١٣٩٥

همایش سراسری کیفیت با رویکرد نقش کیفیت برتر در کسب رضایتمندی مشتری با حضور کارشناسان وفعالان حوزه صنعت رئیس انجمن دارندگان نشان استاندارد ، اعضای کمیسیون صنایع و … ۲۹ تیر در مرکز همایشهای صدا وسیما برگزار شد و هتل پارسیان آزادی تهران به عنوان تنها نماینده صنعت هتلداری کشور مفتخر به کسب" نشان عالی کیفیت در تولید و خدمات با رویکرد رضایتمندی مشتریان" گردید.
تاریخ درج خبر: ٠٦:٥٧ - سه شنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٥

هتل پارسیان آزادی تهران در اولین همایش سیاست‌های صنعتی، تجاری و خدماتی در افق 1404 به عنوان «واحد اثرگذار در بخش خدمات در تحقق سند چشم انداز»، لوح تقدیر و تندیس سیمرغ دریافت نمود و مورد تقدیر قرار گرفت.
تاریخ درج خبر: ٠٧:١٦ - يکشنبه ٢٧ تير ١٣٩٥

مراسم تقدیر از برترین آژانس های خدمات مسافرتی که در سال گذشته در زمره بهترین مشتریان ترکیش ایر لاین بودند با شکوه کم نظیر و نظمی مثال زدنی در سالن زرین هتل پارسیان آزادی برگزار شد. در این مراسم بیش از 200 آژانس خدمات مسافرتی از سراسر ایران دعوت شده بودند که از 15 آژانس برتر با اهدای جوایزی نفیس تقدیر به عمل آمد.
تاریخ درج خبر: ٢٠:٢١ - دوشنبه ١٠ خرداد ١٣٩٥

<< صفحه قبلی6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 صفحه بعدی >>