رویدادهای هتل

هتل پارسیان آزادی توسط ریاست مجلس مالزی مورد تقدیر قرار گرفت.در متن این تقدیر با اشاره به سرویس و غذای عالی ازکیفیت اتاق ها و در واقع خدمات اقامتی و خانه داری هتل نیز تجلیل شده است.
تاریخ درج خبر: ١١:٣٩ - سه شنبه ١٠ اسفند ١٣٩٥

یازدهمین دوره همایش بین المللی مدیریت سبز ایران و دهمین کنفرانس توانمندسازی منابع انسانی، به‌طور هم‌زمان با محوریت «منابع انسانی سبز، راهکاری نوین برای موفقیت پایدار» با حضور شرکت‌های صنعتی، معدنی و تجاری و با حضور چشمگیر هتل پارسیان آزادی به عنوان حامی همایش، 27 و 28‌ دی‌ در هتل المپیک برگزار شد.
تاریخ درج خبر: ١٠:٢٣ - دوشنبه ١١ بهمن ١٣٩٥

روز یکشنبه نوزدهم دی ماه چهاردهمین جشنواره روابط عمومی های برتر ایران و سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران با موضوع روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا در سالن همایش های هتل المپیک و با حضور روابط عمومی های برتر کشور برگزار شد.
تاریخ درج خبر: ١٧:٤٧ - چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥

شب یلدا آسمان سالن زرین هتل پارسیان آزادی با تک تک میهمانانش ستاره باران شده بود و هتل پارسیان آزادی سرشاراز نوای غزل حافظ و شاهنامه حکیم فردوسی بود.
تاریخ درج خبر: ٠٩:٥٤ - پنج شنبه ٩ دی ١٣٩٥

گردهمایی خیریه مرکز نگهداری از معلولین ذهنی و جسمی امام علی (ع) با حمایت هتل پارسیان آزادی برگزار شد. به گزارش روابط‌ عمومی هتل پارسیان آزادی، مرکز نگهداری از معلولین ذهنی و جسمی امام علی (ع) با هدف نگهداری و توانبخشی افراد معلول ذهنی و جسمی در شهر میانه فعالیت می‌کند. این مرکز هم‌اکنون پذیرای 60 نفر مددجو است که اکثر آن‌ها مجهول‌الهویه و بی‌سرپرست هستند.
تاریخ درج خبر: ١٧:٢٢ - يکشنبه ٥ دی ١٣٩٥

هتل پارسیان آزادی به عنوان هتل سبز پیشگام درکشور، در راستای حمایت همیشگی اش از محیط زیست، اقدام به چاپ کلیه منوهای هتل بر روی«کاغذسنگ» نموده است، تا علاوه بر جلوگیری از قطع درختان وکمک به حفظ بهتر و بیشتر طبیعت، امکان تجربه حسی متفاوت و لوکس را به میهمانان خود، هدیه دهد.
تاریخ درج خبر: ١١:٤٩ - پنج شنبه ١٨ آذر ١٣٩٥

هتل پارسیان آزادی پس از چندین ماه تلاش و بهسازی سخت افزاری و نرم افزاری، در نهایت موفق به اخذ گواهینامه POOL QUALITY STANDARDS از شرکت ACS انگلستان -معتبرترین شرکت در زمینه صدور این گواهینامه گردید.
تاریخ درج خبر: ١٤:٣٩ - چهارشنبه ٢٦ آبان ١٣٩٥

چانگ وان کوانگ، وزیر دفاع چین صبح یکشنبه وارد هتل پارسیان آزادی شد. از این مقام بلند پایه با خوش آمدگویی نماینده مدیرعامل هتل و اهدای گل استقبال گردید تا طی سه روز اقامت و برگزاری دیدارها، میهمان هتل پارسیان آزادی باشد.
تاریخ درج خبر: ١٤:١٢ - سه شنبه ٢٥ آبان ١٣٩٥

مراسم شصتمین سالگرد ورود لوفتانزا به ایران با شکوه و منظم در سالن زرین هتل پارسیان آزادی برگزار گردید.این مراسم با حضور میهمانان این شرکت هواپیمایی و سخنان نایب رئیس اجرایی لوفتانزا همراه بود و پذیرایی از میهمانان به دقت و با نظم ویژه ای صورت می پذیرفت.
تاریخ درج خبر: ١٨:٤٥ - يکشنبه ١٦ آبان ١٣٩٥

هیات تجاری 200 نفره از تجار و فعالان اقتصادی بخش خصوصی بلژیک به همراه نخست وزیر ایالت فلاندر، روسای سازمان های توسعه تجارت ایالت فلاندر، بروکسل و والونی آن کشور وارد هتل پارسیان آزادی تهران شدند.
تاریخ درج خبر: ١٧:١١ - دوشنبه ١٠ آبان ١٣٩٥

<< صفحه قبلی5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 صفحه بعدی >>