رویدادهای هتل

راجنات سینگ پس از پایان سفر خود از مسکو و پیش از بازگشت به هند برای دیدار و گفتگو با امیر سرتیپ « امیر حاتمی » وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران، وارد هتل پارسیان آزادی شد
تاریخ درج خبر: ١١:٤٩ - چهارشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٩

علی‌اصغر مونسان که پس از انتشار اطلاعیه ستاد کرونا درباره پرهیز از سفر در تعطیلات پیش‌ رو گفته بود «در سطح ملی به کرات این موضوع مطرح است که سفر موجب تشدید کرونا می‌شود، در صورتی که رعایت نکردن فاصله اجتماعی، ازدحام و استفاده نکردن از ماسک، عامل اصلی شیوع است و سفر کمترین تأثیر را دارد»
تاریخ درج خبر: ١٦:١٤ - سه شنبه ٤ شهريور ١٣٩٩

این روزها که به بهداشت از همیشه بیشترپرداخته می شود و اهمیت آن از همیشه بیشتر مشخص شده است،هتلی همچون پارسیان آزادی که همواره به سلامت میهمانانش می اندیشیده، از همیشه امن تر می نماید.
تاریخ درج خبر: ١٤:٥٦ - سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩

هتل پارسیان آزادی در دیپلماتیک ترین سال خود، هفتاد و یکمین سالگرد روز ملی هند را با حضور سفرا و بسیاری از نمایندگان کشورها در قامت روزی به یادماندنی و شکوهمند برگزار کرد.
تاریخ درج خبر: ١١:١٢ - دوشنبه ٧ بهمن ١٣٩٨

هتل پارسیان آزادی ، عصر جمعه ـ ۲۷ دی ماه ـ ، با به رخ کشیدن قدرت اقتصاد هنر ایران ، همچون ادوار گذشته با میزبانی از دوازدهمین دوره ازحراج تهران شبی پرستاره را برای هنراین سرزمین به تصویر کشید.
تاریخ درج خبر: ١٢:٤٦ - يکشنبه ٢٩ دی ١٣٩٨

“عماد خمیس” نخست وزیر سوریه هم اکنون به همراه هیأتی بلند پایه وارد هتل پارسیان آزادی شده و با استقبال گرم مدیرعامل هتل، جناب آقای پرویزی و اهدای گل روبرو شدند.
تاریخ درج خبر: ١٢:٠٥ - سه شنبه ٢٤ دی ١٣٩٨

نشست «توسعه گردشگري سلامت میان ايران و افغانستان»، شنبه هفتم دیماه به همت معاونت فناوری ریاست جمهوری و وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
تاریخ درج خبر: ١٤:٥٤ - سه شنبه ١٠ دی ١٣٩٨

زاروهی باتویاندر، وزیر کار و امور اجتماعی ارمنستان با استقبال مدیر داخلی و مدیر اقامتی هتل، وارد هتل پارسیان آزادی شد. وی قرار است با وزیر کار کشورمان دیدار و گفتگو داشته باشد و درضیافتی به میزبانی هتل شرکت خواهد کرد.
تاریخ درج خبر: ١٨:٠٢ - يکشنبه ١ دی ١٣٩٨

"سوبرامانیام جایشانکار" وزیر امور خارجه هندوستان هم اکنون با استقبال رسمی جناب آقای پرویزی در مقام مدیرعامل و اهدای گل وارد هتل پارسیان آزادی شد.
تاریخ درج خبر: ١٥:٢٥ - يکشنبه ١ دی ١٣٩٨

دومین نشست دبیران و مشاوران امنیت ملی کشورهای منطقه با عنوان اجلاس «گفتگوی امنیت منطقه‌ای با موضوع افغانستان» از صبح چهارشنبه بیست و هفتم آذرماه به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در هتل پارسیان آزادی آغاز شد.
تاریخ درج خبر: ١٥:٠٧ - يکشنبه ١ دی ١٣٩٨

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>