scroll me

قوانین برگزاری مراسمات
از اینکه افتخار میزبانی مراسم شما را داریم، به خود می بالیم. شرایط عمومی برگزاری مراسم، نحوه پرداخت هزینه ها و فسخ قراردادها در هتل پارسیان آزادی به شرح زیر می باشد: 

شرایط عمومی برگزاری مراسم
1) شمارش تعداد افرادی که در مراسم حاضر می گردند، بر عهده نماینده هتل بوده و اظهار او مورد قبول طرفین می باشد (صاحب مراسم می تواند یک نفر نماینده را به منظور نظارت بر حسن انجام کار به مسئول سالن معرفی نماید). 
2) هتل هیچ گونه تعهدی در قبال پذیرائی از تعداد میهــمانان به میزان بیش از 10% افزایش در تعداد نفـرات ذکر شده در قرارداد، ندارد.هرگونه افزایش تعدادی محاسبه می شود و مابه التفاوت می بایست بلافاصله پس از پایان مراسم توسط صاحب مراسم پرداخت گردد.
3) صاحب مراسم و مدعوین و میهمانان، مجاز به آوردن هیچیک از انواع نوشیدنی اعم از الکلی یا غیرالکلی به داخل هتل نمی باشند.
4) صاحب مراسم متعهد می گردد هرگونه خسارتی را که بوسیله او یا میهمانانش به محل مراسم و یا به هر قسمت از هتل وارد گردد، طبق برآورد هتل متقبل شده و پرداخت نماید.
5) در خصوص مراسم عروسی، ساعت مراسم عقد 17 الی 19 و ساعت عروسی 19 الی 23 می باشد. صاحب مراسم متعهد می گردد که در وقت تعیین شده مراسم را شروع و به اتفاق میهمانان و مدعوین محترم پس از انقضای وقت تعیین شده محل مراسم را ترک نمایند. لازم به ذکر است در مراسم عقد تنها ورود محارم عروس( پدر عروس، پدرداماد و شخص داماد) به سالن زنانه با رعایت پوشش اسلامی مدعوین مجاز می باشد.
6) در مراسم عقد و عروسی، همان شب اقامت رایگان از جانب مدیریت هتل پارسیان آزادی به عروس و داماد گرامی هدیه می گردد(ساعت تخلیه اتاق: 14).
7) رعایت حجاب و شئونات کامل اسلامی برای کلیه میهمانان محترم الزامی بوده وصاحب مراسم متعهد به اداره و حفظ نظم میهمانی خویش، رعایت مقررات و همکاری کامل با پرسنل هتل می باشد.
8) تعداد میهمانان ذکر شده در قرارداد، به هیچ وجه قابل کاهش نمی باشد و حضور هر تعداد از میهمانان به منزله اجراء قرارداد و برگزاری مراسم مذکور تلقی خواهد شد. 
9) در خصوص سمینار، صاحب محترم مراسم بلافاصله پس از دریافت نامه معرفی به اماکن با امضای مدیرعامل از طرف واحد فروش هتل،کلیه مسئولیت مربوط به مراجعه و اخذ مجوز مربوطه را از اداره اماکن نیروی انتظامی جهت برگزاری مراسم برعهده می گیرند. باتوجه به دستورالعمل اکید نیروی انتظامی، ایشان می بایست حداکثر 48 ساعت قبل از برگزاری مراسم، مجوز مربوطه را به هتل ارائه نماید. درغیر این صورت، یا 
درصورت عدم صدور مجوز،هتل مجاز است جهت رعایت قوانین، بدون عودت دادن مبلغ قرارداد، از برگزاری مراسم مذکور درروز برنامه، خودداری نماید.
10) درصورت وقوع هریک از موارد اضطراری که هتل نتواند محل رزرو شده را در اختيار صاحب مراسم قرار دهد، مجاز است محل و يا وسايل هم شان و مشابه ديگري را جهت میهمان جايگزين نمايد.
11) صاحب مراسم موظف است در صورت عدم انتخاب عکاس و فیلمبردار از جانب هتل، مجوز قانونی استفاده از عکاس و فیلمبردار انتخابی خودرا به هتل تسلیم نماید و یا نسبت به معرفی عکاس و فیلمبردار جهت ارائه مجوز به هتل اقدام نماید.
12) هزینه غذای اطفال زیر7 سال رایگان است ولی هزینه اطفال بالاتر از 7 سال معادل یک نفر کامل محاسبه می گردد.
13) در صورت تقبل میوه و شیرینی توسط میهمان، میهمان بایستی حداقل تا 5 ساعت قبل از شروع مراسم، اقلام میوه و شیرینی را به قسمت تشریفات هتل تحویل نماید.
14) صاحب مراسم موظف است حداکثر تا 5 ساعت پس از مراسم نسبت به تخلیه کامل اجناس آورده شده ایشان به هتل(نظیر استند، بنر و....) اقدام نماید. در غیراینصورت جهت نگهداری اقلام مذکور مطابق قوانین هتل صورتحساب صادرخواهد شد.
15) صاحب مراسم بایستی درصورت استفاده غیرمتعارف از سیستم های هتل نظیر کاربرد برق با فشار قوی در مراسم و....مراتب را قبلا به اطلاع واحد فروش جهت درج درقرارداد برساند. در غیراین صورت، در پایان روز مراسم هتل مختار است مطابق ولتاژ مصرفی و ساعات کارکرد، به تشخیص مهندس هتل، جهت صاحب مراسم صورتحساب صادر نماید.
16) به جهت رعایت استانداردهای بهداشت و سلامت هتل، به غیر از میوه و شیرینی که توسط میهمان آورده شده، پس از مراسم هیچگونه اقلام دسر، سالاد و نوشیدنی به میهمان عودت داده نخواهد شد و تنها درصورت عدم حضور حداقل یک چهارم تعداد میهمانان موضوع قرارداد، حمل انواع غذای اضافه که احتمال فساد آنان کمتر می باشد(به تشخیص مدیریت غذا و نوشابه) و با هماهنگی و کسب مجوز از مدیرداخلی هتل، در ظروف آورده شده توسط میهمان، قابل عودت می باشد.
17) به دلیل مقررات مربوط به اداره اماکن، صاحب مراسم موظف است درصورتیکه در مراسم خود نیاز به پخش تراکت، توزیع بروشور یا چاپ بنر و اقلامی از این قبیل دارد، قبلا تصویر و متن اقلام چاپی خود را جهت تایید به هتل ارائه نماید.
چگونگی پرداخت هزینه ها
1) مبلغ پنجاه درصد (50٪) جمع کل بهای مراسم در هنگام عقد قرارداد به شماره حساب جاری 1181994264 بانک ملت شعبه آتي ساز- کد 65532 بنام شرکت هتل بین المللی پارسیان آزادی،به شماره شبای 060120000000001181994264 IR واریز و باقی مانده باید نهایتا تا 48 ساعت قبل برگزاری مراسم پرداخت و تسویه حساب کامل صورت پذیرد. بدیهی است عدم انجام تعهدات از طرف صاحب مراسم، به منزله انصراف قطعی از قرارداد تلقی شده و در این صورت، هتل هیچگونه تعهدی در رابطه با برگزاری مراسم نخواهد داشت و عواقب احتمالی آن و پرداخت هرگونه خسارت بر عهده صاحب مراسم میباشد.
2) هر گونه افزایش مالیات و عوارض قانونی جدید در طول مدت این قرارداد مورد قبول صاحب مراسم طرف قرارداد خواهد بود و حسب اعلام هتل، متعهد به پرداخت آن می باشند.
3) صاحب مراسم متعهد می گردد ، هر گونه افزایش نرخ منو ، سالن و سایر خدمات جانبی در سال 1400 را پذیرفته و مابه التفاوت را پرداخت نماید.
4) کلیه کسورات احتمالی ناشی از این قرارداد شامل مالیات، عوارض، بیمه و سایر حقوق دولتی به عهده صاحب مراسم می باشد و شرکت هتل بین المللی پارسیان آزادی هیچ گونه تعهد قانونی در این خصوص نخواهد داشت.
شرایط فسخ قرارداد
در صورت انصراف صاحب مراسم از برگزاري مراسم تحت هر شرايطي ميزان مبالغ بشرح ذيل جهت جبران خسارت وارده به هتل موضوع ماده 230 قانون مدنی از مبلغ بيعانه كسر خواهد شد. لازم بذكر است انصراف حتما" بايستي كتبا" به مديريت هتل اطلاع داده شود:
الف : اعلام كتبي از تاريخ قرار داد تا حداكثر يكماه قبل از برگزاري مراسم معادل 10% از كل مبلغ قرار داد.
ب : اعلام انصراف كتبي بين 5 روز تا يك ماه قبل از برگزاري مراسم معادل 15% از كل قرار داد. 
ج : اعلام انصراف كتبي بين 2 تا 5 روز قبل از برگزاري مراسم معادل 35% از كل مبلغ قرار داد.
د : اعلام انصراف كتبي از 48 ساعت قبل از برگزاري مراسم معادل 50% از كل مبلغ قرار داد.
ه : در صورتيكه صاحب مراسم در همان روز مراسم، مراسم را کنسل نموده و یا در تاريخ تعيين شده جهت انجام مراسم مراجعه ننمايد، کل مبلغ قرارداد به عنوان جریمه کنسلی منظور خواهد شد و به میهمان مسترد نخواهد شد.
شرایط رزرو آنلاین سالنها:
1) پس از حصول اطمینان از خالی بودن زمان اجاره سالنها و شناخت از چیدمان و نوع سالن اقدام به رزرو سالن نمایید.
2) مبلغ پنجاه درصد (50٪) جمع کل بهای مراسم در هنگام رزرو آنلاین باید پرداخت گردد و ما بقی نیز 2 روز مانده به برگزاری مراسم باید تسویه گردد.
3) پس از رزرو اولیه سالن، حضور صاحب مراسم جهت هماهنگی های اولیه و انتخاب منو و سایر تشریفات الزامیست.
4) تمامی شرایط ذکر رزرو آنلاین سالنها، اعم از قوانین عمومی، نحوه پرداخت و فسخ قرارداد طبق قوانین ذکر شده در بالا میباشد.
شرایط حل اختلاف

طرفین قرارداد، متعهد خواهند بود، در صورت بروز اختلاف احتمالی در رابطه با موضوع قرارداد یا جزئیات اجرای قرارداد، از طریق مذاکره و یا توسط داور یا داوران مرضی الطرفین و بیطرف، اقدام به حل و فصل آن نمایند و در صورتی که در این شرایط ، موارد اختلاف مورد توافق طرفین قرار نگرفت، موضوع توسط دادگاههای صالحه و مراجع ذیصلاح قضایی کشور، براساس قوانین و مقررات جاری نظام جمهوری اسلامی ایران، مورد رسیدگی قرارگیرد.