scroll me

اخبار > گرامیداشت دهه مبارک فجر و روز زن


  چاپ        ارسال به دوست

گرامیداشت دهه مبارک فجر و روز زن

مدیرعامل هتل پارسیان آزادی فرا رسیدن دهه مبارک فجر و روز زن را به بانوان همکار تبریک گفت این روزها ، روزهای بانوی آب و آئینه و روز بزرگداشت مادران است.روزی که کوثر به بشریت هدیه داده می شود و نورش تا همیشه جاودانه برتارک هستی خواهد درخشید. حضرت فاطمه زهرا(س) در بیستم ماه جمادی الثانی سال پنجم  بعثت پیامبر (ص) در مکه معظمه به دنیا آمد وروز زن را به تبرک تولد آن حضرت روز زن نامیده اند .روزی برای یادآوری و پاسداشت زحمات مادران سرزمینمان، مادرانی که با هیچ کلمه و جمله ای توصیف نمی شوند 

در تکریم مقام زنان همین بس که آنان زیر بنایی ترین پایه های اخلاقی را در یک جامعه رقم می زنند و با استفاده از پایگاه اجتماعی نقش های گوناگونی را عهده دار می شوند. صحنه های اجتماعی مملو از زنان توانمندی است که پا به میدان گذاشته اند و هر یک نقش سازنده ای را به عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی هتل درآستانه ی این روز پربرکت  محمدعلی ابوطالبی مدیرعامل هتل پارسیان آزادی طی مراسمی که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می شدبا اشاره به اینکه بانوان همکار نقشی حیاتی در بالندگی هتل داشته و خواهند داشت تولد خاتون نور حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن را تبریک گفت.

پس از برش کیک نیز مدیر هتل با اهدای گل به یکایک بانوان همکار این روز را تبریک گفت و سپس عکسی به یادگار گرفته شد و همکاران کامشان را شیرین کردند.پس از مراسم نیز به دلیل اینکه برخی از همکاران به  جهت شلوغ بودن هتل نتوانسته بودند در سالن حاضر شوند مدیرعامل با حضور در محل کارشان از رزرواسیون گرفته تا بیزینس سنتر و از روم سرویس تا رستوران پارسه و پارمین و واحد اداری خود شخصاَ با اهدای گل به تمامی بانوان همکار تبریک گفت.این تبریک متواضعانه می تواند آغازی بر ایجاد جوی از احترام و قدردانی باشد وهمکارانی که در محیط کارشان مورد احترام قرار می گیرند، رضایت شغلی بیشتری دارند و نسبت به جایی که در آن کار می‌کنند، قدردان و وفادار هستند. 

او با اشاره به توانمندی ها و تفاوتهای برتری ساز بانوان از آنان خواست تا همچون همیشه با شور و شعور به حرکت هتل پارسیان آزادی در مسیر رشد کمک کنند.این مراسم با بریدن کیک ویژه روز زن که باطرح زیبای تبریک مزین شده بود همراه بود که در این لحظه مدیرعامل هتل از خانم هدایت به عنوان خواهرشهید خواهش کردکه برش این کیک توسط این همکار از خانواده معظم شهیدان سلحشور انجام شود. 

آنها راحت‌تر راهنمایی‌های مدیرسازمان را می‌پذیرند. وقتی از همکاران پرسیده شود بیشترین چیزی که برایشان اهمیت دارد چیست، اغلب احساس مورد احترام بودن اولین چیزی است که به آن اشاره می‌کنند. در نظرسنجی اخیری که کریستین پوراث از دانشگاه جورج‌تاون از حدود ۲۰ هزار نیروی کار در سراسر دنیا انجام داده، پاسخ‌دهندگان احترام را مهم‌ترین رفتار مدیریتی برشمردند و چنین برنامه هایی همراه با اقدامات عادلانه می تواند پایه های احترام در این هتل پنج ستاره را بیش از پیش استحکام ببخشد. 


١٧:٢٩ - سه شنبه ١٤ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ٤٦٧٢    /    تعداد نمایش : ٢٠٢١