scroll me

اخبار > هتل پارسیان آزادی روز ملی قزاقستان را به زیبایی برگزار کرد


  چاپ        ارسال به دوست

هتل پارسیان آزادی روز ملی قزاقستان را به زیبایی برگزار کرد

در دیپلماتیک ترین سال هتل پارسیان آزادی، روز ملی قزاقستان با حضور دکتر حداد عادل، در سالن زرین به زیبایی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی هتل،  استقبال سفرا و نمایندگان سیاسی کشورهای مختلف از این مراسم بی نظیر بود به شکلی که تمامی جایگاه ها در سالن مملو از سفرا و وابستگان نظامی و فرهنگی کشورهای مختلف بود. این رویداد را می توان نتیجه ی به ثمر نشستن تلاشهای بازاریابی و مذاکرات پردامنه مستقیم هتل با سفارتخانه ها و رایزنان سیاسی و اتاق های بازرگانی دانست که درآینده نیز با قدرت ادامه خواهد داشت.
این در حالی بود که برای برگزاری روز ملی قزاقستان بسیاری از مقدمات با دقت و ظرافت از قبل آماده شده بود و سفیراین کشور با دقتی وصف ناشدنی تمامی جزئیات را از نظر می گذراند. گفتنی است برای هماهنگی برگزاری این روز ملی ، 7 جلسه ی هماهنگی طولانی توسط همکاران فروش هتل در روزهای مختلف برگزار شده بود تا این مراسم با چنین شکوه و دقتی برگزار شود.

جالب است بدانید قزاقستان بعد از حدود 150 سال  سلطه روسیه در 15 اکتبر1991 به عنوان یک کشور مستقل در عرصه بین المللی مطرح گردید. این کشورتا آن سال جز 15 جمهوری از اتحاد جماهیر شوروی محسوب می گردید و از جمله اخرین جمهوری بود که استقلال خویش را رسما اعلام کرده بود. روز ملی قزاقستان  به عنوان روز رئیس جمهورنیزدر سراسر قزاقستان، تجلیل میگردد. این جشن و پایکوبی تنها به خاطر رئیس جمهور نورسلطان نظربایف نبوده است، بلکه برای ارج گذاری به داشتن حق رای و تعین سرنوشت توسط مردم بعد از سالها این نامگذاری صورت پذیرفته است.برای اولین بار شهروندان قزاقستان  بدون تبعیض در دسامبر 1991 برای گزینش رئیس جمهوری خویش پای صندوق های رای رفتند که براساس نتیجه آن انتخابات  نورسلطان  نظربایف انتخاب شد.
١٢:٤٤ - شنبه ٩ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ٤٢٩٤    /    تعداد نمایش : ٥١٢