scroll me

اخبار > رستوان ژاپنی هتل پارسیان آزادی افتتاح شد


  چاپ        ارسال به دوست

رستوان ژاپنی هتل پارسیان آزادی افتتاح شد

رستوران کنزو هتل پارسیان آزادی طی مراسمی ظهر یکشنبه یازدهم شهریورماه با حضور مدیر عامل شرکت هتلهای بین المللی پارسیان جناب آقای ابوطالبی و مدیرعامل هتل پارسیان آزادی و مدیران عامل هتل های پارسیان تهران و هیئت همراه افتتاح گردید.در این مراسم شکوهمند آشپزهای ژاپنی با حرکات نمایشی به هنرنمایی پرداخته و انواع غذاهای ژاپنی را سازگار با ذائقه ایرانی ارائه دادند. رستوران کنزو ، از جمله معروف‌ترین و قدیمی‌ترین رستوران‌های پایتخت بوده و هست. رستورانی ژاپنی که با سرو انواع سلمن، سوشی و سایر غذاهای ژاپنی به میهمانانش خدمات می دهد. در واقع، رستوران کنزو یکی از لوکس‌ترین رستوران‌های تهران بزرگ بوده است. علی‌رغم وجود سوشی‌فروشی‌های بسیار در سرتاسر پایتخت،کنزو با ارائه غذاهای اصیل و خوشمزه ایرانی جایگاه ویژه‌ای در میان تهران‌نشینان دارد.


همان‌طور که می‌دانید غذای سوشی حاوی ماهی خام و سس سویا بوده و ممکن است چندان به مذاق ما ایرانی‌ها خوش نیاید. اما رستوران کنزو تهران، سعی در تغییر طعم این غذای ژاپنی داشته و سوشی مطابق با سلیقه و ذائقه مردم ایران برای آن‌ها آماده می‌کند. این موضوع  ویژگی‌ مثبت کنزو بوده و باعث معروفیت مثال‌زدنی آن نه تنها در میان مردم تهران بلکه در بین مهمان‌های ژاپنی شده است. باید بدانید که رستوران کنزو تهران، در رده گران‌ترین رستوران های تهران بزرگ بوده و برای سرو غذاهای آن باید بیشتر از صد هزار تومان را برای هر نفر هزینه کنید.


کنزو در فرهنگ ژاپنی نام یک درخت بوده است که بوی بسیار خوش و ملایمی را تولید می کردو بعضی نینجاها شب زیر این درخت استراحت میکردند.نینجاها نام کنزو را به معدود استادانی لقب میدادند که مورد اعتماد بودند. کنزو مظهر دارنده ی قدرت، جذب کننده و داننده ی اسرار و رموز خاص است. ژاپنی‌ها به طبیعت علاقه زیادی دارند. از این‌رو در رستوران‌های ژاپنی تلاش شده است که همزیستی انسان و طبیعت به بهترین شیوه نمایش داده شود. انبوه برگ‌های سبز و درختان زنده، تکه‌سنگ‌های طبیعی و بستری برای جریان آب از نماهای متداول در چنین رستوران‌هایی است. انواع سوشی‌ها، دست‌پیچ‌ها و رول‌ها از غذاهای ژاپنی‌اند. در بعضی از این رستوران‌ها خدمات جذاب و هیجان‌آوری مانند تهیه غذا توسط سرآشپز روی میز مشتری وجود دارد که می‌تواند یک تنوع اساسی برای آن‌هایی باشد که از روزمرگی‌های زندگی به تنگ آمده‌اند.
١٥:١٧ - دوشنبه ١٢ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٣٨٨٦    /    تعداد نمایش : ٣٧٩٢