رویدادهای هتل

با حمایت و پشتیبانی هتل پارسیان آزادی پنجمین دوره بین المللی پیشرفته اهدای عضو (TPM) ، از یکم تا پنجم مرداد ماه با حضور اساتید بین المللی این رشته، برای آموزش مسوولان فراهم آوری و کوردیناتورهای کشور برگزار شد.
تاریخ درج خبر: ١٦:١٦ - شنبه ٧ مرداد ١٣٩٦

تورگردانان از کشورهای مختلف جهان به دعوت گروه «مارکوپولو» در قالب یک تور آشناسازی(فم‌تور) وارد ایران شده و از جاذبه‌های گردشگری و مراكز اقامتي شهرهای ایران بازدید خواهند کرد.
تاریخ درج خبر: ٠٩:٣٦ - پنج شنبه ٥ مرداد ١٣٩٦

نشان ملي رعایت حقوق گردشگران در صنعت هتلداری ايران و تنديس برگزيده شانزدهمين «اجلاس سرآمدان اقتصاد ايران» به مدير عامل هتل پارسیان آزادی اهداء گردید.
تاریخ درج خبر: ١٤:٤٩ - سه شنبه ٣ مرداد ١٣٩٦

ریاست محترم بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی،جناب آقای سعیدی کیا با ارسال تقدیرنامه از مدیرعامل محترم هتل پارسیان آزادی جناب آقای سیدکاظمی تجلیل به عمل آورد.
تاریخ درج خبر: ١٢:٥١ - سه شنبه ٣ مرداد ١٣٩٦

سالن زرین هتل پارسیان آزادی شامگاه 16 تیر 1396 میزبان هفتمین حراج تهران، هنر کلاسیک و مدرن ایران بود که با ارائه 72 اثر در هتل برگزار شد که درمجموع با فروش 71 اثر به رکورد 26 میلیارد و 113 میلیون تومان دست یافت؛ این در حالی بود که خرداد ماه سال گذشته با وجود ارائه هشتاد اثر مجموع فروش 25 میلیارد بود.
تاریخ درج خبر: ١٥:١٢ - يکشنبه ١٨ تير ١٣٩٦

نهمین دوره بین المللی «بازار سرمایه اسلامی (ICM) » با حضور حدود چهل اندیشمند، محقق، کارشناس، و سایر مقامات از ۱۸ کشور مختلف درسالن زرین هتل پارسیان آزادی تهران برگزار شد.
تاریخ درج خبر: ١٤:٢٩ - يکشنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٦

هتل پارسیان آزادی توسط ریاست مجلس مالزی مورد تقدیر قرار گرفت.در متن این تقدیر با اشاره به سرویس و غذای عالی ازکیفیت اتاق ها و در واقع خدمات اقامتی و خانه داری هتل نیز تجلیل شده است.
تاریخ درج خبر: ١١:٣٩ - سه شنبه ١٠ اسفند ١٣٩٥

یازدهمین دوره همایش بین المللی مدیریت سبز ایران و دهمین کنفرانس توانمندسازی منابع انسانی، به‌طور هم‌زمان با محوریت «منابع انسانی سبز، راهکاری نوین برای موفقیت پایدار» با حضور شرکت‌های صنعتی، معدنی و تجاری و با حضور چشمگیر هتل پارسیان آزادی به عنوان حامی همایش، 27 و 28‌ دی‌ در هتل المپیک برگزار شد.
تاریخ درج خبر: ١٠:٢٣ - دوشنبه ١١ بهمن ١٣٩٥

روز یکشنبه نوزدهم دی ماه چهاردهمین جشنواره روابط عمومی های برتر ایران و سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران با موضوع روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا در سالن همایش های هتل المپیک و با حضور روابط عمومی های برتر کشور برگزار شد.
تاریخ درج خبر: ١٧:٤٧ - چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥

شب یلدا آسمان سالن زرین هتل پارسیان آزادی با تک تک میهمانانش ستاره باران شده بود و هتل پارسیان آزادی سرشاراز نوای غزل حافظ و شاهنامه حکیم فردوسی بود.
تاریخ درج خبر: ٠٩:٥٤ - پنج شنبه ٩ دی ١٣٩٥

<< صفحه قبلی4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 صفحه بعدی >>