رویدادهای هتل

اولین کارگاه آموزشی و گردهمایی علم و هنر آشپزی با حضور جمعی از متخصصین خوراک و نوشیدنی و اساتید بین المللی آشپزی در روزهای ۱۳ و ۱۴ شهریورماه درسالن زرین هتل آزادی تهران برگزار گردید.
تاریخ درج خبر: ٠٤:٢٠ - چهارشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٥

بنیاد مستضعفان و اتحادیه صنایع باواریا آلمان تفاهم نامه ای را برای توسعه همکاری ها و سرمایه گذاری های مشترک در زمینه های مختلف اقتصادی از جمله ارتباطات، صنایع غذایی، عملیات بانکی و انرژی های تجدید پذیر امضا کردند در حالیکه تمامی مذاکرات،جلسات و ضیافت های رسمی در هتل پارسیان آزادی برگزار گردید.
تاریخ درج خبر: ٠٣:٥٠ - چهارشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٥

مصاحبه اختصاصی با مدیر هتل پارسیان آزادی تهران
تاریخ درج خبر: ٠٣:٠٠ - سه شنبه ١٦ شهريور ١٣٩٥

خبرگزاری تابناک، ده هتل برتر ایران را معرفی نمود که در میان آنها ، هتل پارسیان آزادی تهران، به عنوان برترین و مجلل ترین هتل ایران، رتبه اول را کسب نمود.
تاریخ درج خبر: ٠٠:١٨ - پنج شنبه ١١ شهريور ١٣٩٥

همایش سراسری کیفیت با رویکرد نقش کیفیت برتر در کسب رضایتمندی مشتری با حضور کارشناسان وفعالان حوزه صنعت رئیس انجمن دارندگان نشان استاندارد ، اعضای کمیسیون صنایع و … ۲۹ تیر در مرکز همایشهای صدا وسیما برگزار شد و هتل پارسیان آزادی تهران به عنوان تنها نماینده صنعت هتلداری کشور مفتخر به کسب" نشان عالی کیفیت در تولید و خدمات با رویکرد رضایتمندی مشتریان" گردید.
تاریخ درج خبر: ٠٦:٥٧ - سه شنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٥

هتل پارسیان آزادی تهران در اولین همایش سیاست‌های صنعتی، تجاری و خدماتی در افق 1404 به عنوان «واحد اثرگذار در بخش خدمات در تحقق سند چشم انداز»، لوح تقدیر و تندیس سیمرغ دریافت نمود و مورد تقدیر قرار گرفت.
تاریخ درج خبر: ٠٧:١٦ - يکشنبه ٢٧ تير ١٣٩٥

مراسم تقدیر از برترین آژانس های خدمات مسافرتی که در سال گذشته در زمره بهترین مشتریان ترکیش ایر لاین بودند با شکوه کم نظیر و نظمی مثال زدنی در سالن زرین هتل پارسیان آزادی برگزار شد. در این مراسم بیش از 200 آژانس خدمات مسافرتی از سراسر ایران دعوت شده بودند که از 15 آژانس برتر با اهدای جوایزی نفیس تقدیر به عمل آمد.
تاریخ درج خبر: ٢٠:٢١ - دوشنبه ١٠ خرداد ١٣٩٥

حراج تهران در سالن زرین هتل پارسیان آزادی در نقطه پایان یک هفته تلاش شبانه روزی مدیریت و کارکنان هتل با حضور چهره هایی چون وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی ، علی مرادخانی علیرضا سمیع آذر، محمد بهشتی و علی دایی و با خرید اولین اثر توسط الناز شاکر دوست آغاز شد.
تاریخ درج خبر: ٢٢:٢٦ - جمعه ٧ خرداد ١٣٩٥

ایرآسیا طی مراسمی درسالن زرین و زمرد هتل پارسیان آزادی تهران اعلام کرد فعالیت خود را در ایران از سر می‌گیرد. در اولین گام، این شرکت بزرگ هواپیمایی سه بار در هفته پرواز مستقیم از تهران به مقصد کوالالامپور و بانکوک برگزار می‌کند. مدیر اجرایی ایرآسیا ایکس اعلام کرد با از سر گرفته شدن فعالیت‌ها در ایران، این شرکت به دنبال گسترش فعالیت‌های خود خواهد بود.
تاریخ درج خبر: ٠٤:٠٦ - دوشنبه ٣ خرداد ١٣٩٥

رئیس جمهور کره جنوبی در راس هیئتی سیاسی و اقتصادی وارد هتل پارسیان آزادی تهران شد و مراسم رسمی استقبال از خانم پارک گئون هی همراه با اهدای گل و خوش آمد گویی توسط مدیرعامل هتل برگزار گردید.هتل پارسیان آزادی تهران از روزها قبل در تدارک ورود تاریخی این مقام بلند پایه بود و تمامی مدیران و کارکنان هتل تحت هدایت مدیریت هتل،از هیچ تلاشی جهت برآورده ساختن خواسته های تیم تشریفات کره فروگذار نکردند تا این اقامت و پذیرایی در حافظه میهمان نوازی این هتل پنج ستاره ثبت شود.
تاریخ درج خبر: ٠٧:٤٦ - يکشنبه ١٢ ارديبهشت ١٣٩٥

<< صفحه قبلی4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 صفحه بعدی >>