رویدادهای هتل

هتل پارسیان آزادی روز ارتش برزیل را با تشریفات رسمی کامل با حضور مقامات دیپلماتیک برگزار کرد.هتل که از مدتها پیش با رایزنی های مدیریت واحد بازاریابی و فروش خود توانسته بود نظر سفارت برزیل را به کیفیت خدمات و امکانات خود جلب نماید، برنامه ریزی جامعی برای برگزاری این رویداد دیپلماتیک داشت.
تاریخ درج خبر: ١٢:٥٨ - چهارشنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٨

به گزارش روابط عمومی هتل پارسیان آزادی، این جایزه با ایجاد فضای رقابتی برای تعالی بنگاه های اقتصادی، ایجاد فضای مثبت، توام با خلاقیت و نوآوری و تبادل تجربیات موفق بنگاه ها برگزار میشود و هتل پارسیان آزادی با بهره گیری از آن به عنوان یک مزیت رقابتی، در این جایزه ملی شرکت نمود و با تلاش و همکاری مدیریت ارشد و مدیران میانی، موفق به اخذ گواهی نامه مذکور شد.
تاریخ درج خبر: ١٤:١٣ - دوشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٧

به گزارش روابط عمومی هتل پارسیان آزادی ، در میان انبوهی از جوایز غیر آکادمیک که بدون ارزیابی در کشور اهدا می شود مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان نخستین دوره جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری ، به عنوان جایزه ای آکادمیک و کاملا کارشناسی شده ، روز یکشنبه پنجم اسفندماه در محل دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شدو هتل پارسیان آزادی اولین و مهمترین جایزه آکادمیک کیفیت را باعنوان جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری را به خود اختصاص داد.
تاریخ درج خبر: ١٣:٢٨ - دوشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٧

دهمین حراج آثار هنری تهران با بیش از 34 میلیارد تومان فروش در هتل پارسیان آزادی شبی به یاد ماندنی را برای هنر این مرزوبوم رقم زد.
تاریخ درج خبر: ١٩:٠٤ - يکشنبه ٢٣ دی ١٣٩٧

دوره آموزشي "Mission Control" برای دومین بار در ایران در سالن زرین هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
تاریخ درج خبر: ١٥:٠٨ - سه شنبه ١١ دی ١٣٩٧

سالن زیبای زرین شب گذشته مجددا میزبان سفرای کشورهای مختلف بود.
تاریخ درج خبر: ١٥:٠٤ - سه شنبه ١١ دی ١٣٩٧

هتل پارسیان آزادی تهران با برپایی بوفه ی ویژه شب یلدا و برنامه های گوناگون، این شب باستانی را با حضور میهمانان خود گرامی داشت.
تاریخ درج خبر: ١٥:٢٢ - دوشنبه ٣ دی ١٣٩٧

مسئولین و مدیران غذا و نوشابه ، سرآشپزان ، مدیران بازاریابی و فروش و مسئولین کاست کنترل هتل های پارسیان در هتل پارسیان آزادی گردهم آمدند تا کارگاه دو روزه ی تخصصی آشپزی را همراه با لایو کوکینگ و آموزش زنده برای همکاران در سالن الماس برگزار کنند.
تاریخ درج خبر: ١٥:٠٧ - دوشنبه ٣ دی ١٣٩٧

کنیا روز ملی اش را با حضور دیپلمات های کشورهای اسلامی و آسیایی در سالن زرین هتل پارسیان آزادی جشن گرفت.
تاریخ درج خبر: ١٠:١٦ - چهارشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٧

دومین کنفرانس روسای مجالس 6 کشور ایران، پاکستان، ترکیه، چین، روسیه و افغانستان با موضوع «مقابله با تروریسم و تقویت ارتباطات درون منطقه ای» صبح شنبه در سالن زرین هتل پارسیان آزادی گشایش یافت.
تاریخ درج خبر: ١٤:٣٥ - سه شنبه ٢٠ آذر ١٣٩٧

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>