رویدادهای هتل

هواپیمایی ترکیه در مراسمی باشکوه با حضور دفاترخدمات مسافرتی و فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی و فعالان گردشگری ترکیه، شهر کایسری را به عنوان مقصد جدید گردشگری خود معرفی کرد.
تاریخ درج خبر: ١٠:٣٧ - پنج شنبه ٢٧ تير ١٣٩٨

اینبار سخنران سالن برلیان، کریس ارنولد بود. کریس ارنولد یکی از مهمترین استادان بازاریابی اخلاقی و رهبر گروه ارکستر تبلیغات خلاق در انگلستان است.او نویسنده ی کتاب بازاریابی اخلاقی و مصرف کننده جدیدنیز هست.
تاریخ درج خبر: ١٤:٢٥ - شنبه ٢٢ تير ١٣٩٨

یازدهمین حراج تهران که به هنر کلاسیک و مدرن ایران اختصاص داشت جمعه ۱۴ تیرماه در هتل پارسیان آزادی به کارخودپایان داد. آثار حاضر در حراج چهارشنبه و پنجشنبه ۱۲ و ۱۳ تیرماه به نمایش گذاشته شده بودند و سیدعباس صالحی (وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی) به همراه مسئولان هنرهای تجسمی از این نمایشگاه بازدید کرده بودند.
تاریخ درج خبر: ١٤:٤٦ - شنبه ١٥ تير ١٣٩٨

ضیافت شام اتاق بازرگانی ایران و برزیل در سالن زرین هتل پارسیان آزادی برگزارشد. به گزارش روابط عمومی هتل اهمیت این ضیافت شام با حضور سفیر برزیل، "رودریگو دی آزردو سانتوس" و نمایندگان نهادها و بازرگانان فعال و برجسته دو چندان شده است.
تاریخ درج خبر: ١١:٣٠ - پنج شنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٨

وریس کوالسکی رئیس گروه دوستی پارلمانی بلاروس و هیئت همراه بامداد سه شنبه وارد هتل پارسیان آزادی شدند.این هیئت بلندپایه سیاسی برای دیدار با مقامات مجلس شورای اسلامی وارد ایران شده اند. این بلندپایگان در سوئیت های هتل پذیرایی شده و اتاقهایشان پیشاپیش به صورت VIP آماده شده بود.
تاریخ درج خبر: ١٧:٣٩ - پنج شنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٨

«هایکو ماس»وزیرخارجه آلمان وارد هتل پارسیان آزادی شد و با گل و خوش آمدگویی گرم مدیرعامل هتل مواجه گردید.جناب آقای پرویزی در این استقبال با اهدای گل ورود این مقام بلندپایه را به ایران تبریک گفت و برای وی اقامتی خوش آرزو کرد.
تاریخ درج خبر: ١٠:٣٦ - چهارشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٨

هتل پارسیان آزادی دیشب میزبان دیدار و ضیافت افطار وزرای ورزش و جوانان ایران و آذربایجان بود. در این ضیافت صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و سفیر آذربایجان در تهران و "نامیق نوروز اف" رییس دفتر روابط بین المللی و "آیدین محمداف" رییس دپارتمان ورزش آذربایجان نیز حضورداشتند.
تاریخ درج خبر: ١١:٤٣ - چهارشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٨

کنفرانس مطبوعاتی امیر علی اکبری امروز چهاردهم اردیبهشت ماه ، در هتل پارسیان آزادی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی هتل، امیر علی اکبری در این کنفرانس خبر پیوستن به سازمان UFC را به طور رسمی اعلام کرد.
تاریخ درج خبر: ١١:٣٢ - چهارشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٨

چهاردهم اردیبهشت ماه ، هتل پارسیان آزادی میزبان معاون محترم گردشگری سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری دکتر ولی تیموری،روسای دانشگاه آزاد، دهها آشپز جوان و سرآشپزانی مشهور همچون سامان گلریز بود.دانشجویان در رقابتی تنگاتنگ غذاهای مناطق مختلف ایران را با دسرو نوشیدنی هایی اصیل و ناشناخته چیده بودند تا گروه داوری در طی برگزاری به داوری موشکافانه بپردازند و در آئین اختتامیه پذیرای میهمانان دعوت شده برای بازدید باشند.
تاریخ درج خبر: ١٠:٢٤ - پنج شنبه ١٩ ارديبهشت ١٣٩٨

روز ملی آفریقای جنوبی به میزبانی هتل پارسیان آزادی با حضورحداکثری مقامات دیپلماتیک کشورهای مختلف برگزار گردید.پس از برگزاری روز ارتش برزیل این دومین مراسم دیپلماتیکی بود که در این هفته برگزار می شد وهتل که از مدتها پیش توانسته بود نظر سفارت آفریقای جنوبی را به کیفیت خدمات خود جلب نماید، برنامه ریزی کاملی برای برگزاری این رویداد دیپلماتیک داشت.
تاریخ درج خبر: ٠٣:٣٢ - دوشنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٨

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>