رویدادهای هتل

ریس‌جمهور صربستان در سفری غیررسمی و به دعوت پروفسور سمیعی برای شرکت در پنجمین گردهمایی فدراسیون جهانی انجمن‌های جراحان مغز و اعصاب جهت اقامت و پذیرایی وارد هتل پارسیان آزادی تهران شد.این مقام بلندپایه در هنگام ورود با اهدای گل و ادای احترام از سوی مدیرعامل محترم هتل استقبال گردید و بلافاصله جهت اقامت تا سوئیت پرزیدنتال هتل همراهی شد.
تاریخ درج خبر: ٠٥:٠٨ - يکشنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٥

چهاردهمين اجلاس سران و مديران شركتها و سازمانهاي برتر ايران 18 اسفند ماه سال جاری با معرفی هتل پارسیان آزادی به عنوان دارنده نشان عالی استقامت ملی در تولید و خدمات از سال 92 تاکنون برگزار شد. این مراسم در مركز همايش هاي بين المللي سازمان صدا و سيما با حضور نمايندگان وزارت تعاون كار و رفاه اجتماعي، وزارت امور اقتصادي و دارايي، وزارت صنعت معدن و تجارت و نمايندگان رسمي كمپاني ( FONEX مركز اعتباربخشي آلمان) و رسانه هاي ملي برگزار گرديد و هتل پارسیان آزادی تهران با دريافت نشان زرين و جایزه بین المللی “QS_Hospitality” از کشور آلمان که مورد تایید سازمان ملل متحد است، مورد تقدير قرار گرفت.
تاریخ درج خبر: ٢١:٢٤ - سه شنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٤

« ترانگ تان سانگ » رییس جمهوری ویتنام به منظور گسترش روابط تهران - هانوی یکشنبه با استقبال محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت وارد هتل پارسیان آزادی تهران شد. این مقام بلندپایه به همراه هیئت خود با استقبال رسمی و گرم نماینده مدیرعامل هتل و اهدای گل وارد هتل شد تا پس از استراحتی کوتاه برای استقبال رسمی عازم گردد. ترانگ تان سانگ در سفر سه روزه به ایران قرار است با مقامات بلندپایه کشورمان از جمله رئیس جمهور دیدار و گفت و گو کند.
تاریخ درج خبر: ٢١:١٨ - سه شنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٤

در کشور ما درحفظ و حراست درختان و جنگل ها كوشش های چشمگیری انجام گرفته و هر ساله 15 تا 22 اسفند ماه به عنوان هفته درخت و درختكاری اعلام شده و مردم و دولت به انجام این امر مهم مبادرت می ورزند.از این رو مدیرعامل محترم هتل پارسیان آزادی تهران نیز هماهنگ با دیگر پاسداران محیط زیست و در تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری اقدام به کاشت درختی در فضای سبز مقابل هتل نمودند در حالیکه مدیر بازاریابی و فروش و مدیر بخش فنی و مهندسی هتل نیز در کنارشان حاضر بودند.
تاریخ درج خبر: ٢١:٠٤ - سه شنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٤

مراسم افتتاحیه نمایشگاه هنرهای فاخر کلاسیک «سلام» با حضور حضور مسعود سلطانی فر، رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، غدا هیجاوی، رییس شورای جهانی صنایع دستی در منطقه آسیا و اقیانوسیه، بهمن نامورمطلق، معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، حبیب الله عسگراولادی، رییس اتاق صنایع دستی ایران و چین و جمعی از هنرمندان ز پنجشنبه 13 اسفند در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
تاریخ درج خبر: ٢٠:١٦ - يکشنبه ١٦ اسفند ١٣٩٤

رئیس جمهوری آذربایجان به دعوت رسمی حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در صدر یک هیات بلند پایه سیاسی و اقتصادی وارد هتل پارسیان آزادی تهران شد.این مقام بلندپایه سیاسی نیز در بدو ورود با دسته گل و استقبالی گرم از سوی مدیرعامل و عوامل هتل، مشایعت شد که صحنه ای از میهمان نوازی ایرانیان را در تاریخ این هتل پنج ستاره به تصویر کشید.در اهمیت این اقامت باید گفت این سفر از جمله مهمترین سفرهای سیاسی و استراتژیک منطقه است که هتل پارسیان آزادی افتخار میزبانی از آن را بر عهده دارد.
تاریخ درج خبر: ١٦:٢٧ - چهارشنبه ٥ اسفند ١٣٩٤

وزیر امورخارجه عمان در هتل پارسیان آزادی اقامت گزید. در ادامه سلسله اقامت ها و ضیافت های دیپلماتیک مقامات عالی رتبه کشورهای مختلف در هتل پارسیان آزادی، وزیر خارجه عمان نیز به فهرست این افتخارات افزوده شدوی به همراه هیئت بلند پایه عمانی ،جملگی در سوئیت های زیبای هتل اقامت خواهند داشت .
تاریخ درج خبر: ١٦:٠٧ - شنبه ١ اسفند ١٣٩٤

"جان درامانی ماهاما " رئیس جمهور غنا در رأس یک هیأت عالیرتبه سیاسی و اقتصادی شامل بخش خصوصی و دولتی این کشور ، با استقبال گرم و اهدای گل مدیرعامل محترم جناب آقای سیدکاظمی وارد هتل پارسیان آزادی شد.بنابر این هتل در روزهای آتی شاهد دیدار و رایزنی‌های بیشتر مقامات عالی‌رتبه قاره آفریقا و کشورمان خواهد بود. آفریقا یکی از مهمترین اولویت‌های سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران است ورئیس جمهور غنا را در این سفر وزرای خارجه، نفت، انرژی، اقتصاد، کشاورزی، توسعه و منابع طبیعی این کشور همراهی می‌کنند که از تمامی این بلندپایگان ، هتل پارسیان آزادی میزبانی می کند.
تاریخ درج خبر: ١٣:٢٠ - سه شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٤

هیئت اقتصادی قزاقستان به ریاست وزیر سرمایه‌گذاری و توسعه این کشور ظهر امروز برای شرکت در همایش تجاری قزاقستان-ایران، لحظاتی پیش وارد هتل پارسیان آزادی تهران شد.قرار است از صبح یکشنبه (فردا) همایش تجاری قزاقستان-ایران در تهران برگزار شود. بنابر اعلام بخش مطبوعاتی سفارت ایران، قرار است در سفر هیئت قزاقستانی به ایران یادداشت تفاهمی امضا شود که در این سند بر اولویت همکاری مشترک شرکت‌ها به ویژه در زمینه توسعه صنعتی و نوآوری، فناوری اطلاعات و دیگر بخش‌های اقتصادی تأکید شده است.این همکاری‌ها با هدف حمایت از سرمایه‌گذاری و براساس برنامه‌های توسعه اقتصادی 2 کشور و همچنین افزایش کارایی آنها صورت می‌گیرد
تاریخ درج خبر: ١٩:٠٦ - شنبه ١٧ بهمن ١٣٩٤

معاون نخست وزیر تایلند در صدر هیات بلندپایه اقتصادی با هدف توسعه مناسبات اقتصادی و تجاری با جمهوری اسلامی ایران به ایران سفر کرده است.در این سفر، وزیران امور خارجه، علوم فناوری، دارایی،‌ انرژی و بازرگانی تایلند، روسای سازمان های گردشگری، شورای تجارت و فدراسیون صنعت کشور تایلند معاون نخست وزیر تایلند را همراهی می کنندکه تمامی این بلندپایگان در هتل پارسیان آزادی تهران اقامت گزیده اند.
تاریخ درج خبر: ٠٨:٥٢ - پنج شنبه ١٥ بهمن ١٣٩٤

<< صفحه قبلی5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 صفحه بعدی >>