رویدادهای هتل

رئیس جمهوری چین به دعوت رسمی همتای ایرانی خود، شب گذشته در صدر یک هیات بلندپایه سیاسی و اقتصادی وارد تهران شد و بلافاصله جهت اقامت به هتل پارسیان آزادی رفت.این مقام بسیاربلند پایه که حضورش در هر هتلی می تواند تاریخ ساز باشد با اقامت در هتل پارسیان آزادی تهران، به همراه سه معاون نخست وزیر و 6 وزیر، هیات بزرگی از بازرگانان و رسانه‌های چینی برگ زرین دیگری بر افتخارات این هتل پنج ستاره افزود.
تاریخ درج خبر: ١٤:٣٠ - پنج شنبه ٨ بهمن ١٣٩٤

کریستین ینسن وزیرامور خارجه دانمارک که در راس هیاتی متشکل از مدیران 60 شرکت اقتصادی وارد هتل پارسیان آزادی تهران شده بود پس از اقامت و شرکت در جلسات مشترک در هتل،از اینکه نخستین اقامت خود را در هتل پارسیان آزادی گذرانده است اظهار رضایت نمود و به شکل کتبی از میهمان نوازی و تلاش هتل تشکر کرده است که متن تقدیر در ادامه آمده است.
تاریخ درج خبر: ٠٧:٣١ - دوشنبه ٢٨ دی ١٣٩٤

مدیر عامل هتل پارسیان آزادی پس از برگزیده شدن در جشنواره برند محبوب به لطف میهمانان گرانمایه، در مقام تقدیر میان ایشان برای ضیافت شام خانوادگی در رستوران ارکیده قرعه کشید.
تاریخ درج خبر: ١٢:١٣ - شنبه ٢٦ دی ١٣٩٤

هتل پارسیان آزادی تهران در گسترده ترین نظرسنجی مردمی در سراسر کشور در قالب جشنواره ملی برند محبوب مصرف کنندگان برگزیده گردید. هدف این جشنواره ارتقای جایگاه موضوعات برند و حمایت از مصرف کنندگان در میان برندهای برتر در کشور بود. در این جشنواره از مدل مبتنی بر نظرسنجی گسترده مردمی برای شناسایی میزان هواداری مصرف کنندگان در هر یک از گروههای کالا/خدمات استفاده شد تا ضمن ایجاد زمینه مشارکت گسترده مصرف کنندگان در این نظرسنجی، بتوان ارزیابی قابل اعتمادی از طیف گسترده برندهای فعال در گروههای مختلف کالا/خدمات به دست آورد و در نهایت به محبوب ترین برند از نظر مردم در عرصه هتلداری (یعنی هتل پارسیان آزادی تهران) به عنوان برندی که بیشترین تعداد آرای مردمی را به خود اختصاص داد، تندیس زرین برند محبوب اهدا شد.
تاریخ درج خبر: ٠٨:٢٠ - شنبه ٢٦ دی ١٣٩٤

هتل پارسیان آزادی تهران در شبی به یاد ماندنی، بلندترین شب سال را برای میهمانانش به یکی از خاطره انگیزترین شب ها تبدیل کرد. این مراسم که حاصل تلاشی ده روزه و مداوم پیش از برگزاری توسط واحد بازاریابی، روابط عمومی و تلاش بی دریغ توسط کلیه بخش های هتل در زمان برگزاری جشن بود، با اخذ مجوز و شروع اطلاع رسانی، آغاز شد که می توان استقبال میهمانان از این طرح را غیر قابل باور توصیف نمود.
تاریخ درج خبر: ١٢:٢٧ - چهارشنبه ١٦ دی ١٣٩٤

سومین اجلاس سران مجمع کشورهای صادرکننده گاز دوشنبه دوم آذرماه با حضور رؤسای جمهور کشورهای بولیوی، نیجریه، عراق، ترکمنستان، روسیه، ونزوئلا، دبیرکل اوپک، دبیرکل مجمع جهانی انرژی، نخست‌وزیر الجزایر، وزیر نفت عمان به میزبانی حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان در سالن اجلاس تهران برگزار گردید.
تاریخ درج خبر: ١٢:١٤ - پنج شنبه ٥ آذر ١٣٩٤

"راما فوزا"، معاون اول رئیس‌جمهوری آفریقای جنوبی در صدر هیئتی عالی‌رتبه متشکل از 160 بازرگان و صاحبان صنایع وارد تهران شد ودرهتل پارسیان آزادی تهران اقامت گزید.
تاریخ درج خبر: ١٢:٠٨ - چهارشنبه ٢٠ آبان ١٣٩٤

وزیر امور خارجه آلمان برای شرکت در نشست مقدماتی کنفرانس امنیتی مونیخ و دیدار با برخی از مقام‌های کشورمان بامداد شنبه واردهتل پارسیان آزادی تهران شد و مورد استقبال گرم مشاور عالی مدیرعامل هتل و اهدای گل قرار گرفت.
تاریخ درج خبر: ١٠:٥٢ - يکشنبه ٢٦ مهر ١٣٩٤

نخستین کنگره کشوری آکادمی اقتصاد سلامت باحضور آیت الله هاشمی رفسنجانی ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام ،وزیربهداشت ،درمان وآموزش پزشکی وجمعی ازمتخصصین و کارشناسان درسالن زرین هتل پارسیان آزادی تهران آغازبه کارکرد.
تاریخ درج خبر: ١٣:٣٤ - سه شنبه ٣١ شهريور ١٣٩٤

سومین آلبوم رسمی گروه «دارکوب» در هتل پارسیان آزادی رونمایی شد. در این مراسم صمیمی و باشکوه هنرمندانی که با این گروه کار کرده بودند همچون حامد بهداد حضور داشتند.
تاریخ درج خبر: ٢٠:١١ - سه شنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٤

<< صفحه قبلی5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 صفحه بعدی >>