رویدادهای هتل

گردهمایی خیریه مرکز نگهداری از معلولین ذهنی و جسمی امام علی (ع) با حمایت هتل پارسیان آزادی برگزار شد. به گزارش روابط‌ عمومی هتل پارسیان آزادی، مرکز نگهداری از معلولین ذهنی و جسمی امام علی (ع) با هدف نگهداری و توانبخشی افراد معلول ذهنی و جسمی در شهر میانه فعالیت می‌کند. این مرکز هم‌اکنون پذیرای 60 نفر مددجو است که اکثر آن‌ها مجهول‌الهویه و بی‌سرپرست هستند.
تاریخ درج خبر: ١٧:٢٢ - يکشنبه ٥ دی ١٣٩٥

هتل پارسیان آزادی به عنوان هتل سبز پیشگام درکشور، در راستای حمایت همیشگی اش از محیط زیست، اقدام به چاپ کلیه منوهای هتل بر روی«کاغذسنگ» نموده است، تا علاوه بر جلوگیری از قطع درختان وکمک به حفظ بهتر و بیشتر طبیعت، امکان تجربه حسی متفاوت و لوکس را به میهمانان خود، هدیه دهد.
تاریخ درج خبر: ١١:٤٩ - پنج شنبه ١٨ آذر ١٣٩٥

هتل پارسیان آزادی پس از چندین ماه تلاش و بهسازی سخت افزاری و نرم افزاری، در نهایت موفق به اخذ گواهینامه POOL QUALITY STANDARDS از شرکت ACS انگلستان -معتبرترین شرکت در زمینه صدور این گواهینامه گردید.
تاریخ درج خبر: ١٤:٣٩ - چهارشنبه ٢٦ آبان ١٣٩٥

چانگ وان کوانگ، وزیر دفاع چین صبح یکشنبه وارد هتل پارسیان آزادی شد. از این مقام بلند پایه با خوش آمدگویی نماینده مدیرعامل هتل و اهدای گل استقبال گردید تا طی سه روز اقامت و برگزاری دیدارها، میهمان هتل پارسیان آزادی باشد.
تاریخ درج خبر: ١٤:١٢ - سه شنبه ٢٥ آبان ١٣٩٥

مراسم شصتمین سالگرد ورود لوفتانزا به ایران با شکوه و منظم در سالن زرین هتل پارسیان آزادی برگزار گردید.این مراسم با حضور میهمانان این شرکت هواپیمایی و سخنان نایب رئیس اجرایی لوفتانزا همراه بود و پذیرایی از میهمانان به دقت و با نظم ویژه ای صورت می پذیرفت.
تاریخ درج خبر: ١٨:٤٥ - يکشنبه ١٦ آبان ١٣٩٥

هیات تجاری 200 نفره از تجار و فعالان اقتصادی بخش خصوصی بلژیک به همراه نخست وزیر ایالت فلاندر، روسای سازمان های توسعه تجارت ایالت فلاندر، بروکسل و والونی آن کشور وارد هتل پارسیان آزادی تهران شدند.
تاریخ درج خبر: ١٧:١١ - دوشنبه ١٠ آبان ١٣٩٥

هتل پارسیان آزادی چندسالی است که افتخار میزبانی از تیم ملی فوتبال را داشته است به گونه ای که نام هتل به عنوان محل گردهمایی اردوهای تیم مدام در تمام رسانه ها برده می شود اما دور جدید این اردو بسیار خوش یمن بوده و با برد برابر ازبکستان و کره جنوبی مصادف شده است.
تاریخ درج خبر: ١٧:٣٧ - يکشنبه ٩ آبان ١٣٩٥

یکی از حوزه های اصلی اقتصاد مقاومتی به عنوان رهیافت کشور برای تحقق اهداف اقتصادی تقویت تولید ملی است. از اینرو تقویت تولید ملی از جایگاه ویژه‌ای در تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور برخوردار است که لازمه آن به فعلیت رساندن ظرفیت‌های تولیدی است.
تاریخ درج خبر: ١٣:١٣ - يکشنبه ٢ آبان ١٣٩٥

مراسم زادروز جهان‌پهلوان تختی و روز ملی کشتی با حضور وزیر ورزش و جوانان، مدال‌آوران کشتی در المپیک ریو و پیشکسوتان کشتی در سالن زرین هتل پارسیان آزادی تهران با نظم و شکوه خاصی برگزار گردید.
تاریخ درج خبر: ٠١:٠١ - پنج شنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٥

اولین کارگاه آموزشی و گردهمایی علم و هنر آشپزی با حضور جمعی از متخصصین خوراک و نوشیدنی و اساتید بین المللی آشپزی در روزهای ۱۳ و ۱۴ شهریورماه درسالن زرین هتل آزادی تهران برگزار گردید.
تاریخ درج خبر: ٠٤:٢٠ - چهارشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٥

<< صفحه قبلی5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 صفحه بعدی >>