رویدادهای هتل

دهمین حراج آثار هنری تهران با بیش از 34 میلیارد تومان فروش در هتل پارسیان آزادی شبی به یاد ماندنی را برای هنر این مرزوبوم رقم زد.
تاریخ درج خبر: ١٩:٠٤ - يکشنبه ٢٣ دی ١٣٩٧

دوره آموزشي "Mission Control" برای دومین بار در ایران در سالن زرین هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
تاریخ درج خبر: ١٥:٠٨ - سه شنبه ١١ دی ١٣٩٧

سالن زیبای زرین شب گذشته مجددا میزبان سفرای کشورهای مختلف بود.
تاریخ درج خبر: ١٥:٠٤ - سه شنبه ١١ دی ١٣٩٧

هتل پارسیان آزادی تهران با برپایی بوفه ی ویژه شب یلدا و برنامه های گوناگون، این شب باستانی را با حضور میهمانان خود گرامی داشت.
تاریخ درج خبر: ١٥:٢٢ - دوشنبه ٣ دی ١٣٩٧

مسئولین و مدیران غذا و نوشابه ، سرآشپزان ، مدیران بازاریابی و فروش و مسئولین کاست کنترل هتل های پارسیان در هتل پارسیان آزادی گردهم آمدند تا کارگاه دو روزه ی تخصصی آشپزی را همراه با لایو کوکینگ و آموزش زنده برای همکاران در سالن الماس برگزار کنند.
تاریخ درج خبر: ١٥:٠٧ - دوشنبه ٣ دی ١٣٩٧

کنیا روز ملی اش را با حضور دیپلمات های کشورهای اسلامی و آسیایی در سالن زرین هتل پارسیان آزادی جشن گرفت.
تاریخ درج خبر: ١٠:١٦ - چهارشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٧

دومین کنفرانس روسای مجالس 6 کشور ایران، پاکستان، ترکیه، چین، روسیه و افغانستان با موضوع «مقابله با تروریسم و تقویت ارتباطات درون منطقه ای» صبح شنبه در سالن زرین هتل پارسیان آزادی گشایش یافت.
تاریخ درج خبر: ١٤:٣٥ - سه شنبه ٢٠ آذر ١٣٩٧

سمینار بزرگ آموزشی موفقیت بازاریابی و برندسازی در سالن زرین با حضور مارتین لیندستروم که جایزه نابغه برندسازی و بازاریابی جهان را به دلیل کمک به توسعه و رشد 3 برند معروف جهان کوکاکولا ، نستله و ردبول برده است برگزارشد.
تاریخ درج خبر: ٠٨:٤٧ - شنبه ١٧ آذر ١٣٩٧

آیت الله محسن اراکی دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و علی ارباش رئیس سازمان دیانت ترکیه درسالن های برلیان و الماس هتل پارسیان آزادی باهم دیدار و درباره موضوعات دینی گفتگو کردند.
تاریخ درج خبر: ٠٨:٤٣ - شنبه ١٧ آذر ١٣٩٧

کیم دروزینین کارگردان روسی که این روزها برای نمایش فیلمش در پانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت که میهمان هتل پارسیان آزادی است درباره سینمای ایران و آشنایی خود با این سینما گفت: در روسیه بازار فیلم به اندازه کافی باز نیست به همین دلیل اکثر مردم آشنایی چندانی با سینمای ایران ندارند.
تاریخ درج خبر: ٠٨:٣٩ - شنبه ١٧ آذر ١٣٩٧

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>