scroll me

اخبار > برگزاری روز ارتش برزیل در هتل پارسیان آزادی


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری روز ارتش برزیل در هتل پارسیان آزادی

هتل پارسیان آزادی روز ارتش برزیل را با تشریفات رسمی کامل با حضور مقامات دیپلماتیک برگزار کرد.هتل که از مدتها پیش با رایزنی های مدیریت واحد بازاریابی و فروش خود توانسته بود نظر سفارت برزیل را به کیفیت خدمات و امکانات خود جلب نماید، برنامه ریزی جامعی برای برگزاری این رویداد دیپلماتیک داشت.

به گزارش روابط عمومی هتل ، برای هر چه شکوهمندتر برگزار شدن این مراسم، جزئیات، با دقت بسیاری هماهنگ شده بود و چیدمان سالن زرین  با گل آرایی زیبا،  تداعی کننده رنگ  های سبز و زرد پرچم کشور برزیل بود. قنادی هتل کیکی همراه با تصویر روز ارتش این کشور آماده و تزئین کرده بود که قراربود همچون تمامی بزرگداشت های سیاسی در مراسم رسمی بریده شود. در این رویداد پس از خوش آمد گویی سفیر و وابسته نظامی برزیل به میهمانان در بدو ورود، همکاران بخش تشریفات هتل با رعایت آداب ، میهمان را به جایگاه استقرار خود در سالن زرین هدایت می کردند، جایی که همکارانشان منتظربودند تا از میهمانان عالی رتبه با انواع نوشیدنی های طبیعی پذیرایی کنند.

در ادامه مراسم نخست وابسته نظامی برزیل به میهمانان خوش آمد گفت و سپس سفیر این کشور در سخنانی روز ارتش برزیل را گرامی داشت و از میهمانان برای حضورشان در این میهمانی رسمی تشکر کرد.سپس نوبت به بریدن کیک مراسم رسید که با حضور و مشارکت میهمانان همراه بود. گفتنی است  برزیل بزرگ‌ترین و پرجمعیّت‌ترین کشور آمریکای جنوبی است. پایتخت آن برازیلیا و زبان رسمی آن پرتغالی است..کشوری با صادرات قهوه که منطقه وسیعی را بین مرکزآمریکای جنوبی و اقیانوس اطلس در بر می‌گیرد .

این کشور دارای زمین‌های کشاورزی وسیع و جنگل‌های استوایی است و با داشتن منابع طبیعی گسترده و نیروی کاری غنی قدرتمندترین اقتصاد آمریکای جنوبی است.جمعيت آن  نزدیک به دویست و چهار میلیون نفر است و هم‌اكنون داراي 372 هزار نظامي در قالب یازدهمین ارتش جهان است .

١٢:٥٨ - چهارشنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٤٠٣٨    /    تعداد نمایش : ٣٦١