scroll me

اخبار > درخشش هتل پارسیان آزادی در میان سرآمدان اقتصاد ایران


  چاپ        ارسال به دوست

درخشش هتل پارسیان آزادی در میان سرآمدان اقتصاد ایران


نشان ملي رعایت حقوق گردشگران در صنعت هتلداری ايران و تنديس برگزيده  شانزدهمين «اجلاس سرآمدان اقتصاد ايران» به مدير عامل هتل پارسیان آزادی اهداء گردید. به گزارش روابط عمومی هتل پارسیان آزادی ، در شانزدهمين «اجلاس سرآمدان اقتصاد ايران» که روز دوشنبه 26 تير در مرکز همايش هاي صدا و سيما با حضور برگزیدگان و نخبگان حوزه توليد، خدمات و صادرات برگزار شد، با توجه به دستاوردها و سوابق موفق در ارائه خدمات مطلوب به گردشگران و ايجاد اشتغال پايدار، جايزه ملي سرآمدان اقتصاد ايران در صنعت هتلداری به جناب آقای سعید سیدکاظمی مديرعامل هتل پارسیان آزادی اهداء گردید.گفتنی است این انتخاب و کسب این افتخار از میان 850 مجموعه شرکت کننده صورت پذیرفت. رقابت در صنعت گردشگری و هتلداری میان 40 واحد اقامتی داوری شد و هتل پارسیان آزادی در این میان به کسب این نشان و تندیس برگزیده توفیق یافت . در این مراسم نیز مدیر بازاریابی ، فروش و روابط عمومی هتل، سرکار خانم زهرا مناف زاده به نمایندگی از مدیرعامل محترم جوایز اهدایی را از دستان بزرگان اقتصاد ایران دریافت نمود.خدمات و تولیدات ملی یکی از اصلی ترین شاخص های توسعه و پیشرفت اقتصاد است که بر اساس آن چگونگی رشد و ترقی یک کشور را تخمین می زنند و نسبت به آن سیرتکاملی یک کشور را ارزیابی می کنند. به طور طبیعی کشورهایی که از میزان خدمات و تولیدات ملی خوب و بالایی بر خوردار هستند، از نظر اقتصاد در سطح بالای قرار دارند. بنابراین عامل توسعه و پیشرفت ملی بستگی به تولیدات داخلی هر کشور دارد و هرچه سطح تولیدات و استفاده از محصولات داخلی گسترده تر و متنوع تر باشد، نیاز آنها به کالاهای خارجی کمتر می شود. در نتیجه میزان وابستگی به کشورهای خارجی کاهش می یابد، اشتغال زایی بیشتر می شود، درآمد دولت و اقتدار ملی در عرصه خارجی هم افزایش می یابد.


در این اجلاس خانم دکتر سعیدی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،جناب آقای مطهری نژاد رئیس انجمن روابط عمومی ، قائم مقام مدیرعامل بانک صادرات و محمد طحان پور رئیس اتحادیه لوازم خانگی حضور داشتند. رویکرد این اجلاس حمایت از تولید و خدمات ملی ، رفع موانع تولید و خدمات و تشویق مصرف کنندگان به استفاده از خدمات و محصولات ایرانی بود و به همین منظور و در همین راستا این اجلاس به همت دبیرخانه مرکز مطالعات توسعه صنایع ملی ایران برگزار گردید.این دبیرخانه برای تکریم از تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات در سطح کشور پیش قدم گردیده و به منظور تقدیر از فعالان عرصه اقتصاد و نیز تشویق دیگر مجموعه ها به جهت الگو برداری و استفاده از تجارب موفق آنان اجلاس سرآمدان اقتصاد ایران را برگزار نمود که در این رویداد برای نخستین بار مراسم اهداء جایزه ملی سرآمدان اقتصاد ایران و نخبگان اقتصادی به برترین مدیران حوزه تولید، خدمات و صادرات صورت پذیرفت که هتل پارسیان آزادی در آن به عنوان واحد نمونه هتلداری درخشید.

دبیرخانه توسعه صنایع ملی ایران با حضور در فضاهای اقتصادی، اجتماعی کشور، ماموریت خود را که کمک به توسعه علوم و تکنیکهای مدیریتی، جهت تحول و بهسازی سازمانها و دستیابی به اهداف اقتصادی، اجتماعی، خدماتی کشور است به پیش برده و می کوشد تا رهبران و مدیران را ، یاری نماید و مهارتهای مورد نیاز مدیران و کارشناسان سازمانها را در آینده توسعه داده و آنها را در تشخیص مسائل و چالشهای فرا رو و انتخاب راهکارها از طریق مشاوره، پژوهش و نظر سنجی یاری رساند.


١٤:٤٩ - سه شنبه ٣ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٣٣٣٤    /    تعداد نمایش : ١٤٠٧