scroll me

اخبار > تقدیر رئیس مجلس مالزی از خدمات هتل پارسیان آزادی


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر رئیس مجلس مالزی از خدمات هتل پارسیان آزادی

هتل پارسیان آزادی توسط ریاست مجلس مالزی مورد تقدیر قرار گرفت.در متن این تقدیر با اشاره به سرویس و غذای عالی ازکیفیت  اتاق ها و در واقع خدمات اقامتی و خانه داری هتل نیز تجلیل شده است.این نخستین بار نیست که هیئتی عالی رتبه از خدمات این هتل 5 ستاره ابراز رضایت و خشنودی نموده اند و این رضایت نتیجه تلاش شبانه روزی مدیریت و مجموعه کارکنان هتل در طول برگزاری چنین اجلاس های بزرگی است.

لازم به ذکر است که اکثر میهمانان بلند پایه ششمین اجلاس بین‌المللی حمایت از انتفاضۀ فلسطین درهتل پارسیان آزادی تهران اقامت گزیده اند.در این اجلاس دو روزه، بیش از 700 مهمان از 80 کشور مختلف جهان شرکت دارندو همین اهمیت این میزبانی را دو چندان می سازد. ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با عنوان با هدف اولویت بخشی به مسئله فلسطین در منطقه و جهان و اجماع سازی پیرامون این موضوع به عنوان عنصر وحدت بخش میان مسلمانان و آزادیخواهان و ملت‌های حق‌جو عدالت طلب جهان در روزهای 3 و 4 اسفند ماه 1395 در تهران برگزار شد.

در این کنفرانس دو روزه که بنا به دعوت مجلس شورای اسلامی برگزار شد، روسای مجالس، هیئت‌های پارلمانی، رهبران مقاومت، اندیشمندان،  شخصیت‌ها و فعالان عرصه‌های سیاسی، فرهنگی، رسانه‌ای و احزاب و تشکل‌های غیردولتی از کشورهای مختلف جهان با هدف حمایت از پشتیبانی همه جانبه از مبارزات سلحشورانه ملت شجاع و مظلوم فلسطین و مقاومت مقدس این ملت در برابر رژیم صهیونیستی گرد هم آمدند.
گفتنی است فعالیت‌های کنفرانس با بیانات و رهنمودهای روشنگرانه حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیرامون محوریت مسئله فلسطین برای جهان اسلام و اهمیت پشتیبانی از مقاومت در همه اشکال آن برای تحقق حقوق مشروع و انکار ناپذیر ملت مبارز فلسطین، آغاز به کار کرد. آنگاه روسای مجالس و روسای هیئت‌های پارلمانی و هیئت‌های شرکت کننده در اجلاس نقطه نظرات خود را مورد نحوه حمایت از مساله فلسطین ارائه کردند. در این سخنرانی‌ها از برگزاری کنفرانس در این شرایط ستایش شده و بر اهمیت ادامه اعمال آن برای برافراشته نگه داشتن پرچم فلسطین تاکید گردید.

١١:٣٩ - سه شنبه ١٠ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ٣٢١٩    /    تعداد نمایش : ١٣٧٤