scroll me

اخبار > بلندترین شب سال و جشنی به یاد ماندنی در هتل پارسیان آزادی


  چاپ        ارسال به دوست

بلندترین شب سال و جشنی به یاد ماندنی در هتل پارسیان آزادی


شب یلدا آسمان سالن زرین هتل پارسیان آزادی با تک تک میهمانانش ستاره باران شده بود و هتل پارسیان آزادی سرشاراز نوای غزل حافظ و شاهنامه حکیم فردوسی بود. یلدای امسال نیز هتل پارسیان آزادی تهران بلندترین شب سال را برای میهمانانش به یکی ازشب های ماندگار در خاطره ها تبدیل کرد. این شب باشکوه نتیجه به بارنشستن تلاشی مداوم، فشرده و گسترده پیش از برگزاری توسط واحد بازاریابی و روابط عمومی و تلاش بی دریغ توسط کلیه بخشهای هتل بود،که با همکاری شرکت دریچه نو در اطلاع رسانی آغازشد و می توان استقبال میهمانان ازاین طرح را شگفت انگیز دانست چرا که تمام همکاران به شکل مداوم در حال پاسخگویی به میهمانان در زمینه مراسم بودند و حتی پس از فروش تمامی صندلی های سالن درخواست ها برای رزرو بیشتر و بیشتر می شد.

مراسم در حالی آغاز شد که میهمانان زودتر از انتظار در هتل حاضر شده بودند و با کرسی طراحی شده شب یلدا در لابی عکس می گرفتند و سالن شبی پرستاره را تداعی می کرد اجرای مراسم توسط جناب آقای نوروزی از گویندگان رادیو انجام می شد. نخستین برنامه خواندن ابیاتی از حافظ شیراز بود که جناب آقای کاکاوند مجری رادیو هفت آن را اجرا کرد. اما برنامه نقالی، اجرایی تعاملی و ویژه بود که حتی کودکان حاضر نیز در آن مشارکت می کردند. برنامه بعدی اجرای نمایش سیاه بازی توسط گروه آقای انصافی بود. درپایان نیز کمدین محبوب حسن ریوندی تا پاسی از شب به اجرای برنامه ای شاد و ویژه پرداخت و برنامه با بوفه شامی ویژه شب یلدا با غذاهای مخصوص این شب در نهایت نظم به پایان رسید.

اجرای این جشن باشکوه جز با یاری و حمایت مدیر عامل محترم شرکت هتل های بین المللی پارسیان جناب آقای دستجردی و مدیرعامل محترم هتل پارسیان آزادی جناب آقای سیدکاظمی و مدیر محترم مالی هتل، جناب آقای اسکندری میسر نمیشد. حمایتشان را ارج می نهیم و یاریشان را سپاس می گذاریم.

٠٩:٥٤ - پنج شنبه ٩ دی ١٣٩٥    /    شماره : ٣١٥٤    /    تعداد نمایش : ٢٤٨٢