هتل پارسيان آزادي تهران

رستوران ها و کافی شاپ

هتل پارسیان آزادی با دارا بودن 4 رستوران (شامل رستوران 24 ساعته پارسه، رستوران بین المللی ارکیده، رستوران ایتالیایی بیچه و رستوران فصلی سرو ) امکان انتخاب طیف وسیعی از غذاهای مختلف را برای میهمانان فراهم می سازد. علاوه بر آن کافی شاپ نیلو واقع در طبقه لابی، با سرو انواع نوشیدنی ها و دسرها، آماده پذیرایی از میهمانان می باشد.

رستوران ایرانی پارسه
رستوران پارسه هتل با فضای خانوادگی و خصوصی اش شما را هنگامی که به تماشای تهران نشسته اید از دیگر میهمان ها جدا می کند تا بر فراز شهرتان تنها باشید و طعم های پنج ستاره غذای ایرانی را بچشید.
رستوران بین المللی ارکیده
رستوران ارکیده طعم های رنگارنگ غذاهای بین المللی را به میهمانان ارائه می دهد. این رستوران در کنار لابی قرار گرفته و هفتاد میهمان را در خود جای می دهد و از بخش VIP در کنار بخش اصلی رستوران برخوردار است.
رستوران سرو
در فضای باز مقابل لابی،کنارفواره های آب، رستوران تابستانی سرو با خنکای نسیم و انواع غذای ایرانی از میهمانانش پذیرایی می کند.
رستوران ایتالیایی بیچه
رستوران بیچه واقع در هتل پارسیان آزادی با امید آشنا نمودن ایرانیان با غذاهای ایتالیایی به شیوه ای که شاید تاکنون در ایران سرو نشده باشد، به تهران آمده است، نه تنها با غذاهایش، بلکه با فضا، دکوراسیون، سرویس و هرچیز مربوط دیگری.
لابی لانج نیلو
لابی لانج نیلو دنج ترین فضای پشت هتل را از آن خود کرده و میهمانانش در آن احساس راحتی خواهند کرد.انواع نوشیدنی ها و دمنوشهای گرم و سرد و انواع کیک و شیرینی ارمغان این بخش از هتل برای میهمانان است.