هتل پارسيان آزادي تهران

سالن های مجالس و تشریفات

هتل پارسیان آزادی با 7 سالن چند منظوره میزبان بسیاری از اجلاس های بین المللی، نشست های خبری، ضیافت های دیپلماتیک، روزهای ملی، میهمانی های خاطره انگیز و عروسی های مجلل بوده است. این هتل سه سالن مجهز جلسات الماس،برلیان و زمرد را در اختیار دارد که همواره با این سالن ها، میزبان شایسته ای برای همایش ها، کنفرانس های خبری و دوره های آموزشی بوده است.

سالن های هتل پارسیان آزادی
برای مشاهده اجاره بها سالن ها و قیمت منو های هتل پارسیان آزادی، پس از عضویت در سایت و یا ورود با نام کاربری و رمز عبور (برای کاربرانی که قبلا عضو شده اند) ، بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
سالن زرین
سالن زرین هتل، سالنی چندمنظوره است که تاکنون اجلاس های بین المللی و کنگره ها و سمینارهای بسیاری در آن برگزار شده است. این سالن متقارن 635 متری که ستون ندارد، جشن های عروسی باشکوهی را تجربه کرده است.
سالن الماس
سالن الماس به شکل مستطیل می تواند از 40 شرکت کننده پشت میز U پذیرایی کند و گنجایش 80 صندلی را به شکل سینمایی دارد.
سالن برلیان
سالن برلیان به شکل مستطیل می تواند از 40 شرکت کننده پشت میز U پذیرایی کند و گنجایش 80 صندلی را به شکل سینمایی دارد.
سالن پارسه
سالن پارسه میهمانان را به ضیافت مناظر می نشاند و ضیافت های دیپلماتیک بسیاری به خود دیده است. در این سالن، هم شهر زیر پایتان است و هم پنجره هایی به سمت شمال، کوه را به تصویر کشیده اند.
سالن زمرد
سالن زمرد سالنی است که همـزمان هم سالـن جلسات با ابعــاد 142 متر و به شکــل L است که می تواند با پارتیشن هایی که در دیواره های سالن تعبیه شده به دو سالن کوچک و بزرگ تبدیل شود و هم سالن ویژه برگزاری مراسم زیبای عقد است.
سالن پانیذ
سالن VIP پانیذ یکی از لوکس ترین سالن های هتل است که از میهمانی های وزرا تا تیم های ملی و جشن های کم نظیر را پذیرا بوده و از منظره فوق العاده با دکور خاص خود بهره می برد.
کافی هاوس آسمان
روبروی سالن الماس فضایی چهارگوش تعبیه شده که 30 نفر گنجایش دارد و سقف شیشه ایش آسمان را به میهمانانش هدیه می کند.گلهای تزئینی زیبا از همه طرف آنرا احاطه کرده اند و نشیمن هایی از بافه های چوبی با روکش مبلی بنفش رنگ کافی هاوس را آراسته است.
لابی لانج طبقه 23
طبقه 23 هتل نمونه یک فضای بی نظیر برای جلسات VIP دور از لابی و رفت و آمدهاست. این فضا نمونه یک لانچ VIP است که بر فراز تهران میهمانانش را از منظره سیراب می کند.