هتل پارسيان آزادي تهران

«باشگاه ميهمانان هتلهای پارسیان هتل پارسیان آزادی»


♦  15% تخفیف ویژه اعضا باشگاه از 20 اردیبهشت لغایت 31 شهریور ماه 1396

♦  20% تخفیف ویژه اعضا باشگاه از 1 مهر لغایت 28 مهر ماه 1396

○ عضویت در باشگاه میهمانان هتل پارسیان آزادی رایگان است و با یکبار اقامت میسر می گردد.
○ کلیه پکیج های تخفیفاتی هتل پارسیان آزادی برای اعضای باشگاه میهمانان با تخفیف های بالاتر از سایرین اعمال می گردد.

بر این عقیده ایم که جزء کوچکی از یک خانواده ایم و برآنیم تا طیب خاطر و رضایت فرد فرد خانواده خود را به نحو بهینه مهیا سازیم، از این رو می کوشیم تا با فراخوان تک تک شما عزیزان و بزرگواران به عضویت در این خانواده صمیمی مقدمات بهره مندی شما را از خدماتی ویژه و اختصاصی تر فراهم آورده و پاسخگوی نیازهای منحصر به فرد شما در مجموعه خود باشیم و مالکیت معنویخدمات خود را به شما واگذار نماییم تا ارائه دهنده خواستار شما باشيم.

شرایط برخورداری از خدمات باشگاه میهمانان شرکت هتل های بین المللی پارسیان:

1.عضویت در باشگاه میهمانان تنها برای اعضای ایرانی مقیم و غیر مقیم می باشد و کاملاً رایگان است.

2. افراد بالای 16 سال می توانند پس از اقامت در یکی از هتلهای مجموعه پارسیان با تکمیل فرم درخواست عضویت مراحل ثبت نام در باشگاه را طی نمایند.

3. کسب امتیاز در باشگاه میهمانان پارسیان از طریق پرداخت نقدی صورتحسابهای شخصی در صورت اقامت میسر می باشد.

4. امکان کسب امتیاز از طریق تمامی هتلهای پارسیان مجهز به سیستم یکپارچه امکان پذیر است.

5. معادل پرداختهای نقدی صاحب صورتحساب برای ایشان امتیاز به نسبت ده درصد مبلغ در واحد ریال در نظر گرفته می شود ، در صورتیکه این امتیازات به سقف در نظر گرفته شده برسد قابل تبدیل به اعتبار خواهد بود. (بطور مثال: اگر فردی چهل میلیون ریال که حداقل موجودی امتیاز برای تبدیل به اعتبار ریالی می باشد به مجموعه هتلهای پارسیان طی صورتحسابهای صادره در سیستم یکپارچه پرداخت نماید به میزان چهار میلیون امتیاز در سیستم برای ایشان در نظر گرفته می شود که برای این میزان امتیاز ، در صورت تمایل دو میلیون ریال اعتبار قابل خرج در هتلهای پارسیان اعطاء می گردد.)

6. به پرداختهایی که برای کنسل شدن رزرو صورت می گیرد“ No show” حتی در صورت گارانتی بودن رزرو، هیچگونه امتیازی تعلق نمی گیرد. ( “No show”به آن دسته از میهمانانی اطلاق میگردد که اتاق را رزرو اما در روز موعد رزرو، به هر دلیلی مراجعه ننمايند و هتل نيز مبلغ شارژ اتاق را دریافت كرده باشد)

7. به هر میهمان با عضویت در باشگاه میهمانان پارسیان و دریافت کارت الکترونیک ، یک صفحه اینترنتی برای مرور اخبار ویژه باشگاه و مرور امتیازات در سایت باشگاه اختصاص داده می شود ، این صفحه اختصاصی از طریق سایت شرکت هتل های پارسیان و با وارد کردن شماره کارت و رمز عبور در قسمت باشگاه میهمانان پارسیان قابل دسترس می باشد.

8. میهمانان عضو باشگاه می توانند با ارسال عدد 1 به شماره پیامک 30005963 از طریق شماره موبایلی که در سیستم (وب سایت) اعلام نمودند ، از آخرین وضعیت عضویت و میزان امتیازات خویش مطلع گردند. امتیازات نیز ظرف مدت 24 ساعت در صفحه کاربری ظاهر خواهد شد.
*( توصیه می گردد پس از اولین ورود به صفحه ی اختصاصی در سایت، رمز عبور خود را تغییر دهید و در صورت هرگونه تغییر آدرس، آدرس پست الکترونیکی و ... شخصاً به سایت مراجعه و اطلاعات را به روزرسانی نمایید.)

9. میهمان گرامی پس از تکمیل فرم عضویت، و تحویل کارت عضویت به منظور ثبت سریع شماره موبایل خود در سیستم شماره شانزده رقمی کارت عضویت خود را به شماره 30005963 ارسال نمایید ، با این فرآیند شماره موبایل شما در سیستم برای اطلاع رسانی های آتی ثبت می گردد.

1. عضویت در باشگاه میهمانان تنها برای اعضای ایرانی مقیم و غیر مقیم می باشد و کاملاً رایگان است.10. امکان انتقال امتیاز به سایر اعضاء طبق قوانین و شرایط مندرج در سایت امکان پذیر است.

11. تنها دارنده ی کارت عضویت با ارائه کارت شناسایی معتبر قادر به استفاده و برخورداری از خدمات باشگاه می باشد و میهمانانی که صورتحساب اتاق به نام شخص دیگر است به هیچ وجه مجاز به استفاده از خدمات و عضویت در باشگاه میهمانان نمی باشند.

12. امتیازات کسب نشده تنها تا 2ماه پس از تاریخ صدور صورتحساب و ارائه مستندات مربوطه به دفتر مرکزی شرکت هتلها قابل ثبت و پیگیری می باشد.

13. اطلاع رسانی در فروشهای ویژه هتل ها از طریق ایمیل و در صفحه ی ویژه اعضا صورت می پذیرد ، برای همین منظور حتما پست الکترونیک خود را با دقت در قسمت مربوطه در کارت درخواست عضویت و صفحه کاربری خود درج نمایید.

14. اولویت در رزرو اتاق تنها با توجه به موجودی اتاق در هتل مورد تقاضا ، امکان پذیر خواهد بود .

15. مزایای خروج دیرتر و ورود زودتر (Early check in & Late Check out) می بایست با هماهنگی قبلی، با بخش رزرواسیون هر یک از هتل های مجموعه اطلاع داده شود تا با توجه به شرایط هتل اعمال گردد.

16. در صورت مفقود شدن کارت مراتب را سریعا به دفتر مرکزی باشگاه اطلاع رسانی نمائید تا مراحل صدور کارت مجدد طی گردد.

17. لطفا در صورت هرگونه سئوال و ابهام با شماره های 2720-021 و 22344447-021 تماس حاصل فرمایید.