هتل پارسيان آزادي تهران

اتاق ها و سوئیت ها

هفت نوع اتاق مختلف در 25 طبقه با انواع منظره و چیدمان، هتل پارسیان آزادی را در موقعیتی قرار می دهد که میهمانان می توانند در آن اقامتی پنج ستاره داشته باشند. اتاق های سینگل(یک نفره)، توئین(دوتخته با تخت مجزا)، دبل(دونفره با یک تخت)، اتاق ویژه کم توانان(معلولین) و سوئیت های جونیور، رویال ، دوبلکس و پرزیدنتال از جمله آنهاست.

اتاق یک نفره (سینگل)
اتاق سینگل در این هتل در واقع اتاقی توئین (دو نفره) است که یک نفر در آن میهمان می شود. این اتاق 27 متری از دو تخت یکنفره بهره مند است که روبروی تلویزیون LCD قرار گرفته تا میهمان با آرامش به تماشای فیلم های مورد علاقه خود بنشیند.
اتاق دو نفره (توئین و دبل)
این اتاق مسافتی برابر 27 مترمربع دارد که میتواند از دو میهمان همزمان پذیرائی کند. اتاق دبل تخت king size داشته و از تمام امکانات اتاق های دیگر بهره می برد
سوئیت جونیور
این سوئیت ، سوئیتی جمع و جور و راحت است که به یک اتاق نشیمن، کاناپه و تلویزیون LCD مجهز است. این اتاق نیز از تخت king size برخوردار است و ضمن قابلیت دسترسی به اینترنت از تمامی امکانات اتاق سینگل همچون سیستم اعلان اطفای حریق، پنجره دو جداره و یخچال حاوی مینی بار ، دستگاه چای ساز، صندوق امانات و ... بهره می برد.
سوئیت رویال
سوئیت رویال، یازده متر مربع از جونیور بزرگتر می باشد که این فضا را به آشپزخانه ای کوچک ، یک سرویس بهداشتی اضافه و کتابخانه ای بزرگ در اتاق خواب اختصاص داده است.
سوئیت دوبلکس
این سوئیت از یک اتاق بزرگ در پایین با میز کنفرانسی کوچک و در کنار آن آشپزخانه ای کوچکتر تشکیل می شود که در طبقه دوم سرویس خواب، سرویس بهداشتی و مبل های نشیمن قرار گرفته است.
سوئیت پرزیدنتال
سوئیت های پرزیدنتال هتل پارسیان آزادی با 215 مترمربع مساحت، بزرگترین سوئیت های موجود در شهر تهران هستند که همواره توسط بلندپایگان انتخاب شده اند.
اتاق کم توانان(معلولین)
اتاق های طبقه سوم به آسانسور نزدیک بوده و جهت سهولت در رفت و آمد میهمانان کم توان، بدون آستانه تعبیه شده اند. سرویس های بهداشتی آنها نیز با ویلچز سازگار است.